Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania


szczawik

Rekomendowane odpowiedzi

Ile warstw malujecie, w jakich odstępach itp? Bo ja sobie prysknąłem kilka elementów i za każdym razem wystarczylo przejechać paznokciem i się "przecinał".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było 5 warstw (malowane ze spraya). Przerwy w zależności od temperatury otoczenia, ja robiłem w garażu przy jakiś 12-14 stopniach (na plusie:wink: ) i czekałem do 20-30 minut między warstwami kolejnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Variocustoms za niedługo będę pewnie chciał zamówić u Ciebie czarny mat w sprayu

Mam pomalowane chromy wokół szyb na czarno, faktycznie ktoś je malował, wiec juz chromem nie sa a w kilku miejscach popekala farba i średnio to wyglada. Chce to pomalować plasti dipem.

Mozesz mnie naprowadzic jak to porządnie zrobic i czym?

I ile puszek?

Moje auto to bmw e61, piątka w kombi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

mam takie pytanko :wink:

Malował ktoś plastidipem z serii blaze ? ja malowałem znaczek i po niespełna miesiącu wyblakł ( z pomarańczowego zrobił się żółty) oczywiście malowałem z podkładem białym itp. Spotkał się ktoś z tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałem zapytać czy warto malować całe auto? Jaka jest wytrzymałość? w porównaniu do oklejania folią? ( z tego co słyszałem na polskie warunki daję sie specjalny podkład który daje 400% wytrzymałości )

Ile litrów potrzeba farby na A4 seden?

Czy w Polsce dostane farbę metaliczną? typu biały metalik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plasti jest ok. Ja mam nim pomalowane felgi dach i pare detali. Ale gdybym mial cale auto malowac to zdecydowalbym sie jednak na folie. Mozliwe ze u mnie po prostu jest to jakos nieprofesjonalnie pomalowane dlatego tak pisze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma metallicu, robisz na biało a potem sprayami srebrnym metalizerem co podraża całą operację

Ok 10 l potrzeba na A4

Vario Customs - detailing - kosmetyki samochodowe - dystrybutor felg ROTIFORM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oklejenie folią to koszt ok 3000zł

Pomalowanie profesjonalne A4 w zakładzie to koszt 1 600zł

Więc różnica jest spora.

A Pomalować można samemu jak ma sie jakieś pojęcie. A jaki koszt samej farby, z połyskiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1450 za biały + 297 za metalizer

Vario Customs - detailing - kosmetyki samochodowe - dystrybutor felg ROTIFORM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie orientuje się ktoś jak PlastiDip trzyma się na elementach takich jak relingi? U mojego ojca w samochodzie zszedł lakier z relingów i zastanawiam się nad pryśnięciem ich PlastiDipem. Jak przygotować taką powierzchnię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego to nie wymysla... byl plastidip, folia swiecaca w ciemnosci, lakier kameleon, a teraz farba termiczna (taka jak na kubkach, keidy wlejemy cieply napoj to zmienia kolor): heat sensative nissan skyline r33 www.autokandy.com - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oklejenie folią to koszt ok 3000zł

Pomalowanie profesjonalne A4 w zakładzie to koszt 1 600zł

Więc różnica jest spora.

A Pomalować można samemu jak ma sie jakieś pojęcie. A jaki koszt samej farby, z połyskiem?

Lakierowanie za 1 600zł całe auto w profesjonalnym zakładzie??:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oklejenie folią to koszt ok 3000zł

Pomalowanie profesjonalne A4 w zakładzie to koszt 1 600zł

Więc różnica jest spora.

A Pomalować można samemu jak ma sie jakieś pojęcie. A jaki koszt samej farby, z połyskiem?

Lakierowanie za 1 600zł całe auto w profesjonalnym zakładzie??:shock3:

plastidipem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego to nie wymysla... byl plastidip, folia swiecaca w ciemnosci, lakier kameleon, a teraz farba termiczna (taka jak na kubkach, keidy wlejemy cieply napoj to zmienia kolor): heat sensative nissan skyline r33 www.autokandy.com - YouTube

całkiem ciekawy efekt w sumie :wink:

ciekawe jak z kosztami takich "czarów" :whistling: zapewne nie mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka farbą miałem lakierowane resoraki za małolata- a to było jakieś 25 lat temu. Już wtedy zastanawiałem się dlaczego nikt nie maluje tym samochodów :-) (zostałem uświadomiony o kolorze wpisanym w dowód).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...