Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oklejanie auta folia-Np.czarny mat


jesper74

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dalej aktualny temat to ja oklejam auta. pisz na PW:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czytam i czytam . To sie dołacze.

Mozliwosci klejanie jest mnóstwo, a kolotów i rodzaj i folii jeszcze wiecej. Maty, perły, połyski, metaliki, metalik mat, carbony, skóry itd. Zaden plasti dip nie da Ci tego co folia. Technika malowania guma jest mocno ograniczona kolorystycznie i jest spartanska. Nie to co nałozenie w profesjonalny sposób folii. Oczywiscie mozna spróbować nakleic folie samemu, lecz UWAGA! Efekt koncowy może sie róznic od zamierzonego :grin:

Sam na codzien zajmuje sie Zmiana koloru auta za pomoca folii. FCD Folie Car Design | Zmiana koloru auta Działam w tej branzy od 7 lat i widze jak dziedzina foliowana aut rozwija sie na calym swiecie. Plasti Dip to alternatywa dla tych którym szkoda kasy na folie, poniewaz oklejenie auta nie zawsze wiąze sie z nizszymi kosztami od malowania. Np: Carbon . Zrób piekny efekt Carbonu farba czy guma w płynie - Po prostu sie nie da !

Jesli macie jakie pytania odnosnie folii - Pytać chetnie pomoge.

pzdr D.

DSC_08696.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega obklejał citroena c3 w czarnym macie w Rzeszowie i płacił 2500zł za całe auto i bardzo ładnie to wyszło tak że polecam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na osiedlu gość ma a6 całą w carbonie z daleka to fajnie wygląda bo tak jak czarny mat ale z bliska jak dla mnie jest troszke za bardzo nawalone i się zmywa bardzo;/

ja będe miał zamiar swoją zrobić w dwóch kolorach biała perła + dach i maska albo carbon albo czarny metalic.

Kolego FCDcars.pl ile byś chciał za takie obklejenie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było kiedyś Porsche Cayenne wystawione na sprzedaż w foli ala skóra węża też bardzo fajnie wyglądało chyba nawet lepiej niż jakiś carbon czy też mat , niestety nie mam fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem czarny mat byłby dobry na dach w srebrnym a w czarnym to nie da to szałowego efektu ale najlepiej gdzieś podglądnąć na zdjęciach jak by to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...