Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Granatowy avant z białymi felgami


pucy1

Rekomendowane odpowiedzi

kurde ostatnio mijałem A4 kombi z białymi felgami i mi się osobiście mega podobało :naughty:

tu mam zdjecie nie jest ot jakaś super felga ale oddaje to o co ci chodzi

View image: 7

---------- Post dopisany at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ----------

kurde ostatnio mijałem A4 kombi z białymi felgami i mi się osobiście mega podobało :naughty:

tu mam zdjecie nie jest ot jakaś super felga ale oddaje to o co ci chodzi

View image: 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj mi chwilke

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

Białaski :)

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

kuuuuuuuuuuuurcze ale o co komon ?????????????? klikam w dole ( dodaj zdjęcia o wiadomości ) i wgrywa już 10 minut i coś mu nie idzie możnaj akoś inaczej wkleić zdjęcie ?????

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

je.... pi.... te pi..... wklejanie zdjęć

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

czy ktoś wie jak wkleić zdjęcie ????????????????????

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

pomniejszone.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

mój skunks :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dlamnie zakładasz białe felgi i zadajesz szyku na dzielni :D hihihihihihihihihihi a biały pasuje do każdego koloru tylko zeby wzór był jeszcze jakiś fajny :) widze ze jestes z zamoscia niedaleko ciebie jest gość który ma duzy wybór i to takie konkrety same wejdź sobie na strone felgeos.pl i sobie pooglądaj tam jest jeszcze taka zakładka "luksus" ogólnie rzeźnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kategorii Luksus jest kilka ciekawych wzorów :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te moje to TOMASON TN 1 oczywiście niedostępne w kolorze białym tak wiec szkiełkowanie i malowanie proszkowe jak je przywiozłem do goscia ( zajmuje się tym profesionalnie w świebodzicach ) był w lekkim szoku że chce przemalować nowiutkie felgi :D trzy miesiace spędziłem na szukaniu felg każdy jeden wieczór po kilka godzin cieżko jest trafić cos białego i fajnego u nas . Jak dlamnie to TSW IDNY 500 albo MIRROR ale oczywiscie białe. Kazde felgi jakie miałem w aucie były białe i fakt faktem jak malować to tylko proszkowo ( wiem ze ze szkiełkowaniem nie wychodzi tanio ) ale po prostu zwykłe lakierowanie nie specjalnie sprawdza się na felgach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felg mam dwa kpl oba 16 i oba ori, wiec bede pewnie bazowal na ori. W\lasnie zabieram sie za usuwanie tych dzyndzli po listwach na dole drzwi. Nieswiadomy ich ceny haha zdjalem je i wywalilem do kosz. Zrobie to na gladko i od razu progi w kolor. Postaram sie zrobic dokumentacje z przebiegu prac moze komus sie przyda a nie wiem czy jest w zrob to sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do wyboru dwa wzory

f9c883011768c.jpg.html

drugi

5eda14bf857d2.jpg.html

osobiscie chyba bardziej mi sie podoba ten drugi i w bialym bylby lepszy oba kpl to cale kola. Jeden skonczy na autku drugi na aledrogo.

Ktory bedzie lepszy do granatowego avanta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś zrobić fotki tych felg na aucie ?????? powiem ci jeszcze jedno białe bardzo sie brudzą zwłaszcza pył z klocków ja swoje czasem myje dwa razy dziennie :) i powiem ci ze mam sportowe tarcze i klocki hamulcowe u mnie zapylenie jasm masakryczne :) i dobrze byłoby gdybyc wzioł faktycznie te drugie bo beda łatwiejsze do umycia i jeszcze jedno jak je bedziesz malował ? u lakiernika czy proszkowo ?? jak u lakiernika to niech ci pomaluje całe a nie tylko przód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaz fure :)

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

masz z turbinką ?? bo ja niestety bez ale planuje coś z tym zrobić i zastanawiam sie czy wkłądac 1,8 t czy 2,8 słyszałem ze 1,8t są awaryjne a 2,8 masz moc z pojemności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam masz fotkę autka

http://a4-klub.pl/stylizacja-i-tuning-optyczny-19/pakiety-z-allegro-kontra-oryginal-234526/index2.html

To gołe 1,8 moge za nieduze pieniadze wrzucic 1,8T i tez sie nad tym zastanawiam poki co wymieniam co sie da w zawieszeniu, bawie sie budą autka, dojdzie zawias, skóra i na koncu pewnie silnik. 2,8 odpada miałem kiedys autko z tym motorem i zle wspominam jego spalanie haha a bardzo duzo jezdze wiec ta opcja odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam kubły jasna skóra u siebie a jeśli chodzi o spalanie to powiem ci ze specjalnie nie ma różnicy litr dwa na setke kurcze z turbo jest fajnie bo od razu blow off bym założył :) to audi kupiłem przypadkowo od znajomego za połowe ceny rynkowej spadło na niego kilka dachówek wybiło tylną szybe i cztery rysy na boku to wszystko powiem ci że masz piękny kolor

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

tak ogólnie niebieski z białym karbonem urywa dupe powiem ci ze moje audi jest na prawde oczojebne choc na zewnatrz nie skonczone bo szukam jakichś fajnych dokładek nie moge załozyc całe zderzaka ze spilerem bo chce dokładke pród i tył zrobic na biało ze mi wszystko ładnie zagrało

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

zawieszenie mam sportowe fabryczne jest obnizona ale chce załozyc koni sport ( nie strit bo to badziew ) i sprezyny vogtland ale najpierw silnik :D koła mnie troszke pociągneły po kieszeni :) bo fele nowe i oponki nowe opony tez troszke szukałem tak ogólnie padło na advan v103 zastanawiałem sie nad falkenami fk 452 albo vredestein sessanta ale advańce nie miały ani jednej negatywnej opini i powiem ci ze nie ma róznicy czy jedziesz 120 czy 220 opony są na prawde konkret :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...