Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spryskiwacze leflektorów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam pytanie morze głupie ale czy jeżeli są sptyskiwacze leflektorów to znaczy że są xenony czy mogą być normalne lampy

Opublikowano

To znaczy że masz biksenon :kox::kox::kox:

Kolego, widzę że nie jesteś "od dziś" na forum to dlaczego zadajesz takie pytanie:facepalm:

Opublikowano

Jeśli nikt nie kombinował to powinny być xenony nie słyszałem żeby w audi a4 b6 montowali atrapy wiem na pewno ze w Opel Astra 3 są zaślepki zamiast spryskiwaczy

Opublikowano

a jak zapalisz światła to nie widzisz co masz??:whistling:

Opublikowano
a jak zapalisz światła to nie widzisz co masz??:whistling:

Bo morze te sptyskiwacze w leflektorach mu nie działają i nie widzi co ma... :decayed:

Opublikowano
a jak zapalisz światła to nie widzisz co masz??:whistling:

Bo morze te sptyskiwacze w leflektorach mu nie działają i nie widzi co ma... :decayed:

:polew::polew: raczej na pewno.

Opublikowano
  • Autor

nie tylko oglądam takiego audika i ma spryskiwacze na zderzakach a w opisie nic nie pisze że ma xenon

Opublikowano
nie tylko oglądam takiego audika i ma spryskiwacze na zderzakach a w opisie nic nie pisze że ma xenon

Bo może miał, ale np przód był walony i ktoś zwykłe lampy założył bo taniej a zderzak naprawił i pomalował :)

Opublikowano

włącz zapłon i zapal światła powinny poruszyć się do góry i wrócić z powrotem czyli układ samopoziomowania = xenon

Opublikowano

odpiszę Ci tak :

ne zwse byly wytryski leflelktororach , wyrsje na norwegje moły spryski w zwyklych lompach

---------- Post dopisany at 09:13 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ----------

:facepalm:

---------- Post dopisany at 09:13 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ----------

:facepalm:

Opublikowano

:polew::polew::polew:

:facepalm:

Opublikowano

spryskiwacze mozna dokupic, i jak ktos zamawial auto, to je poprostu domowil... Moje 2 auto to seat alhambra i napewno nie ma xenonu a ma spryskiwacze na swiatla, bo poprostu sobie je ktos zamowil..

Opublikowano
odpiszę Ci tak :

ne zwse byly wytryski leflelktororach , wyrsje na norwegje moły spryski w zwyklych lompach

---------- Post dopisany at 09:13 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ----------

:facepalm:

---------- Post dopisany at 09:13 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ----------

:facepalm:

Sorry Panowie nie mogłem się powstrzymać :D :D :D ha ha ha

Opublikowano
odpiszę Ci tak :

ne zwse byly wytryski leflelktororach , wyrsje na norwegje moły spryski w zwyklych lompach

---------- Post dopisany at 09:13 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ----------

:facepalm:

---------- Post dopisany at 09:13 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ----------

:facepalm:

Sorry Panowie nie mogłem się powstrzymać :D :D :D ha ha ha

no jakby to powiedziec... Wypas... :D:D:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.