Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.9 ATJ] Jaka powinna byc temp. plynu chlodzacego??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.

Mam taki silnik o oznaczeniu kodowym silnika ATJ czy ma ktoś taki sam , szukam odpowiedzi jaka temperatura tego silnika powinna być bo u mnie utrzymuje się na około 70 stopni muszę dobrze mu dać buta żeby podsskoczyło do 90 stopni ale i tak szybko wraca do normy (czyli 70 C) zauważyłem że bardzo rzadko wchodzi na 90 stopni. Może ma ktoś taki silnik i podpowie jak jest u niego

Pozdrówka dla wszystkich.

Opublikowano

2yn, no przeciez ewidentie termostat do wymiany.

Temp ma by c na 90.

Opublikowano
Witam wszystkich.

Mam taki silnik o oznaczeniu kodowym silnika ATJ czy ma ktoś taki sam , szukam odpowiedzi jaka temperatura tego silnika powinna być bo u mnie utrzymuje się na około 70 stopni muszę dobrze mu dać buta żeby podsskoczyło do 90 stopni ale i tak szybko wraca do normy (czyli 70 C) zauważyłem że bardzo rzadko wchodzi na 90 stopni. Może ma ktoś taki silnik i podpowie jak jest u niego

Pozdrówka dla wszystkich.

Temperatura spawdzana na VAG`u czy na desce ?

Jesli to temp z VAG`a to termostat do wymiany ...

Opublikowano

w jakiej funkcji sprawdzic temperature vag-iem???

Opublikowano

01-wtrysk a później w co drugim bloku się wyświetla jako "coolant temp."

Opublikowano
Jesli to temp z VAG`a to termostat do wymiany ...

A jeżeli VAG pokazuje 90* a zegar 70*C to co wtedy?

Opublikowano
Jesli to temp z VAG`a to termostat do wymiany ...

A jeżeli VAG pokazuje 90* a zegar 70*C to co wtedy?

czujnik do wymiany .... ;-)

Opublikowano

O co to chodzi z tymi literkami po pojemności silnika?? Np. ATJ??

Opublikowano

malkontent, to jest oznaczenie literowe silnika.

Sa rozne silniki, o roznej mocy i zastosowanych w nich elementow i aby je rozpoznac sa do tego kody silnika.

Opublikowano

Kod silnika ATJ to silnik 115 konny 6biegowa skrzynia :wink:

Opublikowano

Kurna, tak to jest jak się człowiek na motoryzacji nie zna, a teraz se kupił auto i się chce poznać.

Się zadaje takie idiotyczne pytania :)

Dzięki

Opublikowano
Jesli to temp z VAG`a to termostat do wymiany ...

A jeżeli VAG pokazuje 90* a zegar 70*C to co wtedy?

czujnik do wymiany .... ;-)

Albo szafa :mrgreen:

Opublikowano
Jesli to temp z VAG`a to termostat do wymiany ...

A jeżeli VAG pokazuje 90* a zegar 70*C to co wtedy?

czujnik do wymiany .... ;-)

Albo szafa :mrgreen:

ewentualnie mozna pomacac wtyczki za szafa .... :twisted:

Opublikowano
Jesli to temp z VAG`a to termostat do wymiany ...

A jeżeli VAG pokazuje 90* a zegar 70*C to co wtedy?

czujnik do wymiany .... ;-)

Albo szafa :mrgreen:

ewentualnie mozna pomacac wtyczki za szafa .... :twisted:

Można pomacac i potraktować WD-40 :twisted:

Opublikowano
Jesli to temp z VAG`a to termostat do wymiany ...

A jeżeli VAG pokazuje 90* a zegar 70*C to co wtedy?

czujnik do wymiany .... ;-)

Albo szafa :mrgreen:

ewentualnie mozna pomacac wtyczki za szafa .... :twisted:

Można pomacac i potraktować WD-40 :twisted:

WD jest dobry na pordzewiałe śruby ale nie na wtyczki w szafie, do tego są trochę bardziej specjalistyczne "narzędzia"

Opublikowano
WD jest dobry na pordzewiałe śruby ale nie na wtyczki w szafie, do tego są trochę bardziej specjalistyczne "narzędzia"

jaca, na laczenia elektryczne tez bo wypiera wode i przeczyszcza itp. :razz:

Opublikowano
Jesli to temp z VAG`a to termostat do wymiany ...

A jeżeli VAG pokazuje 90* a zegar 70*C to co wtedy?

czujnik do wymiany .... ;-)

dokładnie ja tak mam i wiekszość zaraz obstawia termostat a tu zonk climatronic pod kodem 51 pokazuje 90 stopni a wskazówka 73-75 czasami 80. Pomierzyłem czujnik według zalecen adadura i okazało się że czujnik (są dwa w jednym) ten co wysyła na wskaźnik analogowy jest uszkodzony :wink: wiecej na ten temat w http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=50366#50366

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.