Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Różnica między lampami D1S i D2S


jacob12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanko czy ktos moze wie jaka jest dokladnie roznica konstrukcyjna lub inna badz jej brak miedzy lampami xenon-owymi D1S i D2S, pytam dlatego ze akurat u mnie jest taki wyjatek mozna tak powiedziec orginalnie mam lampy D2S gdzie wszystkie z reguly w modelu B6 byly D1S lewa lampe jakis czas temu wymienili w serwisie na ori D2S, ubezpieczenie pokrylo ale jest duza roznica swiatla i wygladu facet czepia sie na przegladzie ze za duza roznica jest. Chcialbym wymienic druga ale w polsce zamiennika nie ma D2S do B6 tylko serwis a to juz 2000zl!!!

Jezeli roznicy nie ma to wstawil bym D1S ale musze byc pewny zanim kupie ze wszystko bedzie pasowac przetwornica itd

Jezeli ktos wie lub ma mozliwosc sprawdzenia tego to bardzo prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytanie o różnicę pomiędzy D1S a D2S - ten pierwszy ma zintegrowany starter a ten drugi to "goły" żarnik. Nie rozumiem stwierdzenia "zamiennik D2S do B6"... Jeżeli piszesz, że masz lampy pod D2S, to taki żarnik powinieneś kupić - nie koniecznie w serwisie za 2000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o żarniki tylko całą lampę żarniki mam D2S chciałbym zmienić tylko lampę lewą na nową bo wygląda to źle gdy prawa jest nowa a lewa wyblakła i soczewka zaszła już mgłą więc stąd to pytanie czy jest jakaś różnica między tymi lampami i czy jest np.jeden rodzaj lamp tylko żarniki i przetwornice różne???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie dotyczące żarników. Wiem tylko, że w aucie oryginalnie są xenony plus, bez funkcji skrętu.

Czy te żarniki będą odpowiednie? Audi A4 B7 Avant 2008.

ALLEGRO.PL

Do B6 są takie same w tej ofercie.

Dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam.

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą pasować do B7 bo siedzą tam D1S.

Jeżeli mogę Ci doradzić, to polecam zakupienie żarników Osram Cool Blue Intense D1S, są nieco droższe ale dają ładne białe światło i świecą nieco mocniej niż zwykłe (OEM).

https://allegro.pl/oferta/osram-d1s-cool-blue-intense-nextgen-nowa-generacja-11056077907

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...