Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż zawieszenia gwintowanego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam potrzebuję pomocy w sprawie tylnych amortyzatorów, a mianowicie jak założyć gwintowany amortyzator w miejsce oryginalnego, bo gwintowny ma trochę krótszy gwint?

Opublikowano

Pewnie kupiłeś wersję do polifta tam jest inny typ mocowania ale pasuje do przedlifta. Wrzuć fotki ale pewnie dobrze myślę że z tym masz problem

Opublikowano

a duzo krutrzy jest ten gwint?nawet nie wiedziałem ze polifty maja krutrzy.ciekawe czy kazdej firmy amory tak maja?

Opublikowano
  • Autor

ło kurcze :/, a da rade coś z tym zrobić, bo ja kupiłem gwint od kolegi P-U-M-A i szczerze mówiąc nie zastanawiałem się nad tym.

http://desmond.imageshack.us/Himg689/scaled.php?server=689&filename=20120423134.jpg&res=landing

---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:47 ----------

czyli trzeba będzie chyba kupić jakieś mocowanie z polifta?

---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:53 ----------

czyli trzeba będzie chyba kupić jakieś mocowanie z polifta?

Opublikowano
tulejka555.jpg zastosuj tulejkę, mam tak u siebie :)
Opublikowano

Musisz przerobić te górne mocowanie i będzie pasować.

Opublikowano
  • Autor
http://kingway.pl/sklep/foto/////tulejka555.jpg zastosuj tulejkę, mam tak u siebie :)

a jakie wymiary tej tulei? najpierw trzeba założyć taką małą podkładkę, później taki talerzyk, następnie ta tuleika na to te gniazdo, ta guma do srodka blaszka i nakrętki? czy dobrze myślę?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mam ten sam problem i nie bardzo rozumiem co ta tulejka ma tu pomóc.Jak gwint śruby na amorze jest tak krótki, że nie da rady tego mocowania tam wkomponować, żeby trzymał.

Sprawa wygląda w ten sposób (gwint po lewej):

http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/montaz-zawieszenia-gwintowanego-235554

Mocowanie górne:

DSC00374.jpg | sebeqq | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

?

Opublikowano

Jak jest opcja, aby ktoś wrzucił instrukcję co i jak zrobić, aby gwint wszedł ładnie do przedlifta, to byłbym wdzięczny:hi:

Opublikowano

Czy tu chodzi o mocowanie tylnego amortyzatora to nadwozia czy tylnego amorka do belki i owa tuleje tam zastosowac?

Opublikowano

Przecież przedlift jest na tulejach z tyłu?

Opublikowano

wyzej widniejacy obrazek przedstawia tuleje amorka tylnego od avanta

a z tego co kminie w sedanie takowej tuleji niema

Opublikowano

E ziomalo to jak jest w koncu z tym gwintem?

Idzie domnie gwint i niewiem czy bede mial jakies problemy z montarzem dodam ze mam avanta z 97r.

Opublikowano

U mnie również sprawa w toku...zobaczymy czy mocowania z przedlifta podejdą...ja mam sedana 98. Jak będę coś wiedział to dam znać.

Opublikowano

z tego co gadałem z PUMA to chodzi tu wlasnie o mocowania tylnego amorka do belki a glownei w avancie bo amor do avanta ma na dole taka tuleje a w sedanie tego nima i prawdopodobnie oto kaman..

Opublikowano

Czyli będzie u mnie problem?

Opublikowano

no nie bo masz sedana czyli powinna byc P&P ale sie zobaczy bo jak narazie nikt nie pisze konkretnie czy oto chodzi

Opublikowano

Pożyjemy zobaczymy, ja montuję wstępnie za 2 tyg.

Opublikowano

jak sie uda to w tym tygodniu :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.