Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż zawieszenia gwintowanego


michael_b18

Rekomendowane odpowiedzi

witam potrzebuję pomocy w sprawie tylnych amortyzatorów, a mianowicie jak założyć gwintowany amortyzator w miejsce oryginalnego, bo gwintowny ma trochę krótszy gwint?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kupiłeś wersję do polifta tam jest inny typ mocowania ale pasuje do przedlifta. Wrzuć fotki ale pewnie dobrze myślę że z tym masz problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a duzo krutrzy jest ten gwint?nawet nie wiedziałem ze polifty maja krutrzy.ciekawe czy kazdej firmy amory tak maja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło kurcze :/, a da rade coś z tym zrobić, bo ja kupiłem gwint od kolegi P-U-M-A i szczerze mówiąc nie zastanawiałem się nad tym.

http://desmond.imageshack.us/Himg689/scaled.php?server=689&filename=20120423134.jpg&res=landing

---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:47 ----------

czyli trzeba będzie chyba kupić jakieś mocowanie z polifta?

---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:53 ----------

czyli trzeba będzie chyba kupić jakieś mocowanie z polifta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://kingway.pl/sklep/foto/////tulejka555.jpg zastosuj tulejkę, mam tak u siebie :)

a jakie wymiary tej tulei? najpierw trzeba założyć taką małą podkładkę, później taki talerzyk, następnie ta tuleika na to te gniazdo, ta guma do srodka blaszka i nakrętki? czy dobrze myślę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem i nie bardzo rozumiem co ta tulejka ma tu pomóc.Jak gwint śruby na amorze jest tak krótki, że nie da rady tego mocowania tam wkomponować, żeby trzymał.

Sprawa wygląda w ten sposób (gwint po lewej):

http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/montaz-zawieszenia-gwintowanego-235554

Mocowanie górne:

DSC00374.jpg | sebeqq | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest opcja, aby ktoś wrzucił instrukcję co i jak zrobić, aby gwint wszedł ładnie do przedlifta, to byłbym wdzięczny:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tu chodzi o mocowanie tylnego amortyzatora to nadwozia czy tylnego amorka do belki i owa tuleje tam zastosowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyzej widniejacy obrazek przedstawia tuleje amorka tylnego od avanta

a z tego co kminie w sedanie takowej tuleji niema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E ziomalo to jak jest w koncu z tym gwintem?

Idzie domnie gwint i niewiem czy bede mial jakies problemy z montarzem dodam ze mam avanta z 97r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również sprawa w toku...zobaczymy czy mocowania z przedlifta podejdą...ja mam sedana 98. Jak będę coś wiedział to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co gadałem z PUMA to chodzi tu wlasnie o mocowania tylnego amorka do belki a glownei w avancie bo amor do avanta ma na dole taka tuleje a w sedanie tego nima i prawdopodobnie oto kaman..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie bo masz sedana czyli powinna byc P&P ale sie zobaczy bo jak narazie nikt nie pisze konkretnie czy oto chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...