Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż zawieszenia gwintowanego


michael_b18

Rekomendowane odpowiedzi

no nie bo masz sedana czyli powinna byc P&P ale sie zobaczy bo jak narazie nikt nie pisze konkretnie czy oto chodzi

czy wy czytacie wogóle cały watek?przecierz wyraznie pisze ze jest krótrzy gwint .a gwint to jest mocowanie górne.gdzie wy tam chcecie dac jakas tulejke?:facepalm:

moim zdaniem ciezko bedzie to przerobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie bo masz sedana czyli powinna byc P&P ale sie zobaczy bo jak narazie nikt nie pisze konkretnie czy oto chodzi

czy wy czytacie wogóle cały watek?przecierz wyraznie pisze ze jest krótrzy gwint .a gwint to jest mocowanie górne.gdzie wy tam chcecie dac jakas tulejke?:facepalm:

moim zdaniem ciezko bedzie to przerobic.

Ryba..czyli czaisz oco kaman z tym gwintem tak wiec slucham i jak mozna owemu problemowi zaradzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli gwint byłby za długi to zawsze mozna jakas podkładke czy nawet tulejke podłozyc.ale jezeli jest za krótki to raczej z tym nic nie zrobisz.nie wiem dokładnie jak wyglada to mocowanie w nadkolu.moze da sie go jakos przerobic.sam chciałem wziasc ten gwint od Pumy ale chyba na szczescie miałem za mało kasy bo tez miał bym ten problem.sprzedawca powinien poinformowac otym ze nie jest to gwint do przedlifta.kolega michael_b18 moze sie wypowie jak rozwiazał ten problem.jak bede w domu to specjalnie zobacze jak to tam jest.(ale to za tydzien):naughty:

---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ----------

chyba ze na tym gwincie jest poprostu mniej nagwintowana sztyca?to wtedy takowa tulejka zda egzamin.

---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ----------

chyba ze na tym gwincie jest poprostu mniej nagwintowana sztyca?to wtedy takowa tulejka zda egzamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Ktoś wrzucić zdjęcie jak wygląda mocowanie górne amortyzatora dla wersji b5 avant poliftowej?

Przedlift ma coś takiego:

DSC00374.jpg | sebeqq | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Czy jak zamontuję mocowanie z polifta to będzie problem z głowy? Czy ono w ogóle pasuje do przedlifta? Bo zaczyna mnie to bulwersować jak patrzę na leżący tylny gwint, a d*pa z zakrętach buja bo mam wylany jeden amor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli to mocowanie sie wymienia to pewnie z polifta powinno podejsc i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zmienić górne mocowanie w waszym przypadku musicie dać mocowanie z polifta, ja u siebie też wymieniałem zawieszenie tylko ze miałem odwrotną sytuację bo mam audi po lifcie a zakładałem gwint z wersji przed liftem , ja wsadziłem górne mocowanie z wersji przed liftowej zeby się nie bawić w tujejki ani inne druciarstwo.

Jeżeli chodzi o montaż do nadwozia oba rodzaje mocowania pasują mają ten sam rozstaw srub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.jutro lukne co i jak moze sie uda zamontowac chocbyz ta tuleja,nie widzi mi sie kupywania jeszcze mocowan no chyba ze beda w fajnych pieniadzach.

---------- Post dopisany 25-06-2012 at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2012 at 13:54 ----------

Pany czy chodzi o takie mocowanie?

2012_06_25_14_04_39.jpg

z prawej moje stare ktore nie pasuje z gwintem od pumy.

z lewej mocowanie tylnego amorka ktore znalazlem w moich gratach :kwasny:

---------- Post dopisany at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:12 ----------

Prezes jak widzisz na gorze foto to zapewne masz mocowanei te po prawej stronie :kwasny:

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:38 ----------

Ja znalazlem w swoich skarbach takie mocowanie i zdaje sie ze poliftowe poniewarz wszystko zgralo na zicher

2012_06_25_14_04_29.jpg

<br /><br />

2012_06_25_15_26_28.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej bo wtedy P&P pasuje

ale jak przeczytasz watek mozne sie ratowac nawet na przedliftowym mocowaniu wstawiajac tulejke,wiesz jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl,masz ori mocowanie ktore zdemontowales i teraz w takiej postaci sprobuj zalozyc je na sztyce od gwintu ...widzisz nawe nie wystaje

Wiec teraz postaraj sie aby ta okragla blaszke z poduszka gumowa musisz podmienic na tuleje...pokombinuj.

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

2012_06_25_19_44_55.jpg

zalozony narazie tak zostawie bo nizej to :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci ze jak narazie nie mialem okazji sie rozpedzic,troche niepewnie tak popierdzielac na niskim zawiasie.

Narazie ogolnie ok. Jutro przetestuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawilem tyl ciut wyzej,jak zatankuje albo bede z kims jezdzil to zawsze siadzie.

Chociaz jak patzr na foto to chyba jutro wez me klucza i delikatnie nizej go osadze :wink:

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

2012_06_25_19_45_48.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z polifta podejdzie bez problemu :) sam musiałem kupić i po problemie, ale mam pytanie jak wygląda praca amortyzatora gwintowanego a chodzi mi mianowicie czy chodzi tak samo jak normalny czyli jak wcisne to sam, wyjdzie czy jak? bo ja jak wcisne to musze sam wyciągnąć :( a jak załaduje 100 kg to mi tak siada tył, że haczy o nadkola, a nie mam zbyt nisko posadzonego.

---------- Post dopisany 04-07-2012 at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany 03-07-2012 at 12:44 ----------

nikt nic nie wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz rowniez mam nowy gwint i taka sama sytuacja jak u ciebie.

W tym momencie mam nadkole rowno z opona ale juz jak zatankowalem traktor 1/2 zbiornika opona sie schowalal w nadkolu :facepalm: kolezanka siadla ztylu :facepalm: Masakra. Ja sprobuje zalozyc gumy usztywniajace na tyl bo zostaly mi z poprzedniego zawieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne...co jak co, ale gwint powinien sztywno trzymać:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...