Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż zawieszenia gwintowanego


michael_b18

Rekomendowane odpowiedzi

chyba, że te sprężyny są jakieś za miękkie? ale raczej nie powinno tak być i szczerze mówiąc to chyba stare moje 1be lepiej trzymało chociaż było wytłuczone :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja woze 3 osoby z tyłu troche siada, ale nie ma tragedii, lecz na większych załamaniach drogi tył potrafił dobić, jak sie w predkosci wleci:whistling: ale to tylko przy pełnym załadunku

Moze macie wersje od sedana:eusathink: ja jak kiedyś załozyłem do avanta zawieche od sedana to tył był poprostu wyjebany na maxa:kwasny: nic nie mozna było wozić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DObrze że mam sedana...gorzej nie będzie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tankowanie do pełna nie robi wrazenia na tym zawiasie tak w ogóle:wink: co do miekkosci to niestety nie jest super twardy, ale w zakrętach przechyłu nie uświadczyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze byc ale pol zbiornika robi wielka roznice :facepalm:

Moze uda mi sie dzis zalozyc gumy usztywniajace,moze nie pomoze (chociaz powinno) a napewno nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja woze 3 osoby z tyłu troche siada, ale nie ma tragedii, lecz na większych załamaniach drogi tył potrafił dobić, jak sie w predkosci wleci:whistling: ale to tylko przy pełnym załadunku

Moze macie wersje od sedana:eusathink: ja jak kiedyś załozyłem do avanta zawieche od sedana to tył był poprostu wyjebany na maxa:kwasny: nic nie mozna było wozić

a jak zakładałeś te zawieszenie sprawdzałeś jak chodzi amortyzator? bo w normalnym amortyzatorze ciężko wchodzi i sam wychodzi, a jak powinno być tutaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też ciezko(wolno) wychodził:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli on nie powinien chodzić jak normalny? ja nawet nic nie muszę załadować i rękami prawie do gleby dociskam

---------- Post dopisany 23-12-2012 at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2012 at 11:25 ----------

jaką sprawność powinny mieć nowe amortyzatory właśnie z gwintem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nowym gwincie jest taki miekki?a jakiej firmy masz ten gwint?moze sprezyny sa nie od tego kompletu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie koledzy kupilem nowego gwinta super sp. od kolegi z forum i jest dziwny myk jak z tylu isiada 2 osoby to zawieszenei starsznie sie obniza?? a sperzyny kompletne?? co to moze byc ?

Raz mialem rnrt rowno z blotnikiem a jak kumpela wsiadla odrazu pol opony sie schowalo :facepalm: tak nie moze byc przeciez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio zakładałem sprężyny obniżające na przód i jak wciskałem amortyzator to zostawał na dole i ani trochę nie wychodził,myślałem że do wymiany ale rozmawiałem z kolegą mechanikiem i mówił że olejowy amortyzator niekiedy nie wychodzi nawet jak jest nowy ,jak pojechałem na przegląd to okazało się ,że wszystko ok i nic nie jest do wymiany.Trzeba by było porównać gwint do sedana i kombi może jest różnica w amorach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

supersport od kolegi P-U-M-A jak pojechałem na diagnostyke to mi wykazało z tyłu niecałe 60% z przodu ok 70%

Spoko ale wiesz towar jest faktycznie nowy a kiedys gosciu mi tlumaczyl ze takie zawieszenia gwintowane i inne sportowego rodzaju sa nie zabardzo do sprawdzania na trzepakach,ja bylem swiadkiem jak na 2 roznych stacjach dagnostycznych po spr.amorkow ilosc procentowal byla bardzo rozna wiec dziwna sprawa.(mowa o stanadardowych seryjnych amorach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mogę wam napisać jak jest u mnie. Jak mam skręcony na równo z nadkolem z tyły i wsiądą 2 osoby na tył to prawie opony nie widać. Normalne że ten zawias też się ugina przecież to nie beton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie nawet tak na seryjnym zawieszeniu nie uginał tak jak teraz, a miałem jeszcze niżej bo były sprężyny H&R obniżające, zaś kumpel ma koni i też mu tak nie siadają. nie wiem czego to jest wina, a jak jade na pusto to z tyłu też dziwne dźwięki dochodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mogę wam napisać jak jest u mnie. Jak mam skręcony na równo z nadkolem z tyły i wsiądą 2 osoby na tył to prawie opony nie widać. Normalne że ten zawias też się ugina przecież to nie beton.

Ja cie rozumiem i uwierz mi ze gdyby bylo to w granicach normy to ok...ale ewidentnie tak miekkie to juz cos nie teges

---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

z tego co wiem to kazdy chwalił ten gwint SS.

Raczej do klasy sredniej nie nalerzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...