Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znowu coś puka, tym razem z tyłu :/


Rooney1990

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie :decayed: Mam znowu problem z jakims pukaniem, tym razem jest to z tyłu. Puka na wybojach, przy zamknietych szybach slychac odglosy jakby plastik latal w bagaju (wszystko z niego wyjete), a jak sie otworzy szybe to slychac metaliczny dzwiek. Sam nie wiem jak sie za to zabrac. W bagazniku raczej nic nie lata. Ogladalem tylnia belke tez jest malina. Wiec o co tu ku**a chodzi?! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie z prawej strony z tyłu mam cos podobnego, jak amortyzator wykona maly ruch to slychac, bardzo wkurzajace, musze zobaczyc moze odbój? moze u Ciebie tak samo? gdzieś czytałem ze były takie przypadki, smarowali wazelina, a jakaś alternatywa dla tego? czym innym można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem, wkurwiaja mnie te dzwieki ze nie wyrabiam. Amory raczej nie bo na szarpakach wyszlo wszystko ok (w sumie te szarpaki to dziadostwo). Mysle nad tym jarzmem albo bijacym klockiem. Gwint montuje narazie z przodu i jak zajme sie tylem to sie obluka.

---------- Post dopisany 27-05-2012 at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2012 at 16:04 ----------

Dobra wyjasnilo sie :decayed: Gwint na tyle siedzi a w starym zawieszeniu zesrala sie sprezyna, pekla na ostatnim zwoju i dlatego pukalo :kox:

---------- Post dopisany at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:28 ----------

Dobra wyjasnilo sie :decayed: Gwint na tyle siedzi a w starym zawieszeniu zesrala sie sprezyna, pekla na ostatnim zwoju i dlatego pukalo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...