Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mikro-styk drzwi kierowcy


szeryfniko

Rekomendowane odpowiedzi

B5 avant po FL

Mam problem drzwi kierowcy jak jest ciepły dzień 1/2fis pokazuje że mam otwarte drzwi (przy zamkniętych drzwiach). Co za tym idzie mam podświetlenie nóg centralna lampka się zapala. Jak temperatura spada znowu jest ok (drzwi otwarte pokazuje otwarte; drzwi zamknięte pokazuje zamknięte).

Podejrzewam że to gdzieś przewód pod wpływem temperatury ma zwarcie z masą lub mikro-styk.

Miał ktoś coś podobnego?

pozdro All

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak zeszłej zimy - nie zapalało mi się podświetlenie nóg (a zatem też i sygnalizacja włączonych świateł). Wyjąłem zamek i podgiąłem lekko taką białą dźwigienkę, która włącza mikrostyk. Było ok do lata kiedy to podobnie jak u ciebie - przy zamkniętych drzwiach światło wewnątrz nie gasło. Znów zamek na wierzch i dźwigienka lekko w drugą stronę chyba pierwszy raz przesadziłem. Jak na razie mam z tym spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te zamki tak mają... mikrostyki - w passacie rozebrałem taki zamek, ale jak popatrzyłem, jak to wygląta to stwierdziłem, że wydam 80pln na drugi kompletny zamek i po temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te zamki tak mają... mikrostyki - w passacie rozebrałem taki zamek, ale jak popatrzyłem, jak to wygląta to stwierdziłem, że wydam 80pln na drugi kompletny zamek i po temacie

ja mam problem z kupowaniem używanych bo kupie tylko starsze jak moja jest 2001 (koniec produkcji)

także muszę rozebrać drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...