Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Trzesie na jałowym


kondzio2009

Rekomendowane odpowiedzi

witam.problem jest taki ze bardzo rzuca silnikiem na wolnych obrotach jak sie go zapali rano przez chwile jest ok a za pare chwil coraz gorzej stopniowo.innych objawow brak no moze troche gorzej pali.moc jest w trakcie jazdy zadnych szarpniec.zrobione pompki bo dwie byly rozleciane tzn rozpiely sie sprezyny i przypuszczalem ze to to bo i dawki na to wskazywaly ale nie.wiazka nowa,wyczyszczony egr,zadnych bledow na kompie rozrzad ok .koncza mi sie pomysly.prosze o jakies rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo by pisać poduszka silnika, dwumas (wciśnij sprzęgło i zoabcz czy jest tak samo), poduszka pod skrzynią biegów, itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka.

Mialem a raczej mam tak jak Ty mowisz na jalowym trzesie cala buda na poczatku myslalem ze to pompowtryski bo tam jeden pokazywal na kompie wyzsze wartosci ale zwlekalem z tym dolalem plyn do czyszczenia wtryskow ale troche jakby ustalo z tym ze zaobserwowalem ostatnio ciekawszy poblem otoz jest to jak niektorzy tutaj na forum pisali ze to plecionka i byc moze jakas guma ktora trzyma tlumik bo siedzialem w aucie mialem go juz zgasic i nagle cos stuknelo jakby wlasnie wydech sie obil o podloge, pojade do polski i wymieniam odrazu. Normlanie auto jest jak nowe zapierdziela jak jechalo nie wiesza sie zaden tryb awaryjny ani nic tylko te telepawki juz mnie zaczynaly denerwowac i dodam jeszcze ze jak jest wlaczona klima to tego nie bylo wiec tak jakby to nie byl wtysk tylko jakas mechaniczna rzecz. pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalej prepara do czyszczenia wtrysków np. motul system clean, jak będzie lepiej to znaczy, że to wina pompek, a najlepiej wykonaj logi... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...