Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

co sie liczy przy pierwszej rejestracji....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak samochód jest kupiony, co sie liczy przy pierwszej rejestracji, data produkcji czy data pierwszej rejestracji?

Samochod rok prod. 07.12.2008 tak potwierdził vin, a w niemieckiej papierze z fabryki pisze ze 12.01.2009r.

Pan robert mowił ze u niego w miescie liczy sie od daty 1 rejestracji czyli 2009. Urzad celny sie nie zgodzil na 2009r

Opublikowano

Jak auto zrobione np 10.2005, 1 rejestracja 03.2006, to w PL rok produkcji w dowodzie będzie 2006, przynajmniej ja osobiście się z czymś takim spotkałem

Opublikowano

Mam samochód z końca 2004 r. dokładnie grudzień , w Vinie jest już 5 (czyli 2005r. ) i rejestracja w Niemcowni luty 2005 r , a w dowodzie rejestracyjnym jak wół napisane 2004 r. niestety ... myślę że w Twoim przypadku będzie 2008r.

Opublikowano

Rok produkcji, to jest rok produkcji, a data pierwszej rejestracji, to data rejestracji.

Wydział komunikacji wpisuje to co widzi na papierze od diagnosty.

I miał rację UC, auto masz z 2008 r.

Opublikowano
  • Autor

szkoda ze w dowodzie nie bedzie 2009r :(

Robert z Płonska chyba oszukał mnie hmm

Opublikowano

A tam zaraz oszukał...

jakie ma to tak naprawdę znaczenie - chyba czysto dla satysfakcji

Opublikowano

dziwne co niektórzy tu piszą, ja również miałem datę prod. z grudnia 2006, w numerze VIN widniała 7, data I rejestracji za granicą była luty 2007 i na 2007 mi zrobił przegląd diagnosta i na 2007 mi zarejestrowali auto,więc myslę że u autora wątku bedzie podobnie.

Opublikowano
  • Autor

nr vin jest WAUZZZ8K59N049...... czyli 8 ?

Opublikowano
nr vin jest WAUZZZ8K59N049...... czyli 8 ?

10 znak- 9 czyli 2009, diagnosta Ci bez problemu wpisze 2009 , bynajmniej u mnie tak było:wink:

Opublikowano
  • Autor

Ta liczba 9 to jest rocznik modelowy a liczy sie data produkcji tak chamy powiedzieli w ASO.

Jechałem zapytac do diagnostyki na przegladzie i mówił ze 2008r :/

Opublikowano

W ASO powiedzą tak jak powiedzieli,ale diagnosta jak mu dałem papiery od auta(niemieckie) w których data I rejestracji była 11.02.2007 , VIN z "7" i auto mam zarejestrowane na 2007.

Twoje auto jest sprowadzone? skąd? widzę że mieszkasz w Katowicach, podobno wasz Wydzial Komunikacji jest bardzo "upierdliwy:wink:

Opublikowano
  • Autor

W DE kupilem w komisie, sprowadzony byl z Holandi, papiery miał z Holandii

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.