Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] 173KM/359NM Dynosoft Wrocław

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wtryski 216

pompa 11

turbo AWX

FMIC : http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_pytanie_dotyczace_fmic_oraz_dalsze_mody_160km_323nm_dynosoft_wroclaw-t16421.0.html

koło+sprzęgło 1z i uwaga lżejsze o 4 kg !! od ori dwumasa, trzyma super :th:

soft: Mirek ,DynoSoft Wrocław, :notworthy: :notworthy:

wykres173kmwn5.th.jpg

soft taki tymczasowy,jeszcze mam parę pomysłów,ale to po wakacjach :gwizdanie:

Opublikowano

nice :th: :naughty:

jednak pompa 11 mm coś tam daje :wink4:

musze zaczac dłubac konkretniej AHH bo widze ze warto :)

Opublikowano

pieknie ... ile laduje turbulum i jak z dymieniem ... ?

p.s zdradz tejemnice na dalsze mody .... :naughty:

Opublikowano

Kurde i to AFN tak nie wieze normalnie przesz to fruwa nie jezdz :th:

Opublikowano

ja dodam tylko ze na 1/4 mili na wiechlicach

tomiego a4 odstawila pare fajnych furek

np.

leon II fr ( 200KM )

prelude 2.2 vtec 215KM - 1:1

i mnie o pare dlugosci :polew:

Opublikowano
  • Autor

pieknie ... ile laduje turbulum i jak z dymieniem ... ?

p.s zdradz tejemnice na dalsze mody .... :naughty:

turbo ładuje 1,55 max, a co do dymka to bąki puszcza jak to diesel przy zmianach 1,2,3, z nogą w podłodze , batory się za nim nie ciągnie, program jest bardziej na street niż na autostradę ,

ps. w planach 260mm, GT22, albo B6

Opublikowano

ps. w planach 260mm, GT22, albo B6

jestem za 260 & GT22 .... :naughty:

Opublikowano

rezaj b5 ... po ci b6 !

Opublikowano

Tomigsi, jaki jest oryginalny przebieg twojego silnika?

Opublikowano
  • Autor

Tomigsi, jaki jest oryginalny przebieg twojego silnika?

151 tyś na dzień dzisiejszy , w styczniu zeszłego roku jak przyjechałem nim z Niemiec miał 132tyś zgodnie z książką przeglądów :)

Opublikowano

Ja zrobiłem wirusa u Rogala. Przy samej zmianie końcówek wtrysków na 216 - wyszło 150 km i 320 Nm - oczywiście priorytetem było nie dymienie autka - Rogalik powiedział że może więcej ale będzie troszkę kopcił. Namawiał mnie również na dalsze mody m.in. zmianę turbulum i intercoolera co da około 180 km - to już coś. Trzeba o tym pomyśleć.

Tomigsi jakie wrażenia z jazdy?

Opublikowano

ps. w planach 260mm, GT22, albo B6

jestem za 260 & GT22 .... :naughty:

Mam pytanko jaka by wyszła moc z tych gracików w postaci 260mm i GT22? :)

Opublikowano

Przy tym setupie i 260 oraz Gt22 pewnie wyszło by 220km albo i więcej ale długo byś tym nie pojeźdzoł bo korby wyszły by bokiem. Dla silnika AFN to troszke za dużo chcesz mieć ponad 200km to tylko swap na AWX. Maksymalne mozliwości tego silnika to wtryski 230, pompa 11, turbo KKK z 2,0 170km i dobry program z płaskim momentem wtedy jest szansa że troszke to pojeździ.

Opublikowano

A nie można zmienić tłoków i korb na mocniejsze?? :kox:

Opublikowano

Ja zaś znam Golfa III AFN`a, który na ori pompie , zmienionych wtryskach 216 i wirniku od AWX`a ma zmierzone 170 KM . Fakt iż jego pompa jest w stanie dziewiczym.

Ehhh ... :wallbash:

Basketowi marzy się tylko 180 PS i z 360 Nm ...

Założycielowi wątku gratuluję :th:

PS: ic oryginał ?

Opublikowano
  • Autor

Basketowi marzy się tylko 180 PS i z 360 Nm ...

Założycielowi wątku gratuluję :th:

PS: ic oryginał ?

co do Coolerka to masz tu inny mój wątek http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_pytanie_dotyczace_fmic_oraz_dalsze_mody_160km_323nm_dynosoft_wroclaw-t16421.0.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.