Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kopci po zalaniu cliner

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

raz na 2000-5000tys oczywiscie jak lejesz regularnie liqui moly do wtryskow 2666

Opublikowano

Jeśli chodzi już o Mixoll,to po konsultacji ze starym dobrym pompiarzem od Diesla,liczącym się w kraju,ja stosuje Mixol S z Orlenu za 13zł(butelka litrowa),w stosunku 100ml na każde 10 litrów paliwa,czyli maksymalnie 3/4 butelki na bak,co trzecie tankowanie i auto jest żwawe,pięknie cicho chodzi i nigdy nie miałem żadnych problemów z motorem,wszystko ładnie przeczyszczone i chodzi super - silnik AWX.

Polecam i pozdrawiam!

PS.

Najpierw Mixol do baku,a później ON aby dobrze się wymieszał!!!

Opublikowano
  • Autor
Masz dokładnie ten sam objaw który ja miałem po płukance silnika 2 razy cleanerem w poprzedniej audicy.

Zaczęła chlać olej i kopcić na niebiesko.

Auto sprzedałem. Cleanera nigdy już nie zaleję.[/quote

dokładnie nigdy więcej :wallbash:

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

Masz dokładnie ten sam objaw który ja miałem po płukance silnika 2 razy cleanerem w poprzedniej audicy.

Zaczęła chlać olej i kopcić na niebiesko.

Auto sprzedałem. Cleanera nigdy już nie zaleję.

dokładnie nigdy więcej :wallbash::wallbash:

Opublikowano
Jeśli chodzi już o Mixoll,to po konsultacji ze starym dobrym pompiarzem od Diesla,liczącym się w kraju,ja stosuje Mixol S z Orlenu za 13zł(butelka litrowa),w stosunku 100ml na każde 10 litrów paliwa,czyli maksymalnie 3/4 butelki na bak,co trzecie tankowanie i auto jest żwawe,pięknie cicho chodzi i nigdy nie miałem żadnych problemów z motorem,wszystko ładnie przeczyszczone i chodzi super - silnik AWX.

Polecam i pozdrawiam!

PS.

Najpierw Mixol do baku,a później ON aby dobrze się wymieszał!!!

W pełni popieram, omawiałem ten temat z mechanikiem w serwisie Boscha i kazał lać, aczkolwiek zachowując umiar. Mixol jest szczególnie polecany do 2.5 tdi z vp44 - to tak na marginesie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:hi:czyli umiar to 100ml na każde 10 litrów paliwa będzie dobrze

bo już się boję cokolwiek lać do tego baku :decayed::decayed:

---------- Post dopisany 11-06-2012 at 17:03 ---------- Poprzedni post napisany 31-05-2012 at 18:27 ----------

:hi:panowie a jak długo żeby ten mixol pomógł

bo już prawie zbiornik paliwa wyjeżdziłem

i tu nic dalej kopci :kwasny::kwasny::kwasny:

to musi jakiś czas minąć

chyba że jest coś co na 100% pomoże

cliner f*ck nie lejcie tego

Opublikowano

bylo juz duzo o tym na forum :szukaj:

Opublikowano
:hi:czyli umiar to 100ml na każde 10 litrów paliwa będzie dobrze

bo już się boję cokolwiek lać do tego baku :decayed::decayed:

---------- Post dopisany 11-06-2012 at 17:03 ---------- Poprzedni post napisany 31-05-2012 at 18:27 ----------

:hi:panowie a jak długo żeby ten mixol pomógł

bo już prawie zbiornik paliwa wyjeżdziłem

i tu nic dalej kopci :kwasny::kwasny::kwasny:

to musi jakiś czas minąć

chyba że jest coś co na 100% pomoże

cliner f*ck nie lejcie tego

Lej sobie ok 300 ml na pełny zbiornik. Robię tak już drugi rok i przejeździłem jakieś 40 - 50 tysięcy km. Kopcenie mam tylko i wyłącznie jak depnę do dechy na 2 i 3 biegu, ale spowodowane jest to wypluwaniem wszelkiego rodzaju żużli z układu wydechowego, które zbierają się przy musowej jeździe w stylu emeryta (korki, remonty, dziury na drodze, strachliwa marudząca kobita obok). Lej tyle mixolu ile CI poradziłem, nie żałuj buta (niech silnik ma obroty powyżej 2 tysięcy - minimum) i od czasu do czasu depnij mocniej na światłach itd. W końcu powinno się unormować. Sprawdź sobie, czy nie bierze CI oleju - może turbo puszcza albo uszczelniacze zaworowe mówią "papa". Prawdziwa przyczyna kopcenia mogła zbiec się z zalaniem clinera. Zrób komplet logów i wrzuć do oceny na forum. Specjaliści określą kondycję Twojego silnika. Wtedy będziesz miał jakiś punkt zaczepienia. Przyczyn kopcenia może być wiele.

Reasumując:

- mixol 300 ml na zbiornik paliwa

- dynamiczna jazda

- kontrola ubytków oleju

- logi

- troszkę cierpliwości

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
:hi:czyli umiar to 100ml na każde 10 litrów paliwa będzie dobrze

bo już się boję cokolwiek lać do tego baku :decayed::decayed:

---------- Post dopisany 11-06-2012 at 17:03 ---------- Poprzedni post napisany 31-05-2012 at 18:27 ----------

:hi:panowie a jak długo żeby ten mixol pomógł

bo już prawie zbiornik paliwa wyjeżdziłem

i tu nic dalej kopci :kwasny::kwasny::kwasny:

to musi jakiś czas minąć

chyba że jest coś co na 100% pomoże

cliner f*ck nie lejcie tego

Lej sobie ok 300 ml na pełny zbiornik. Robię tak już drugi rok i przejeździłem jakieś 40 - 50 tysięcy km. Kopcenie mam tylko i wyłącznie jak depnę do dechy na 2 i 3 biegu, ale spowodowane jest to wypluwaniem wszelkiego rodzaju żużli z układu wydechowego, które zbierają się przy musowej jeździe w stylu emeryta (korki, remonty, dziury na drodze, strachliwa marudząca kobita obok). Lej tyle mixolu ile CI poradziłem, nie żałuj buta (niech silnik ma obroty powyżej 2 tysięcy - minimum) i od czasu do czasu depnij mocniej na światłach itd. W końcu powinno się unormować. Sprawdź sobie, czy nie bierze CI oleju - może turbo puszcza albo uszczelniacze zaworowe mówią "papa". Prawdziwa przyczyna kopcenia mogła zbiec się z zalaniem clinera. Zrób komplet logów i wrzuć do oceny na forum. Specjaliści określą kondycję Twojego silnika. Wtedy będziesz miał jakiś punkt zaczepienia. Przyczyn kopcenia może być wiele.

Reasumując:

- mixol 300 ml na zbiornik paliwa

- dynamiczna jazda

- kontrola ubytków oleju

- logi

- troszkę cierpliwości

Pozdrawiam

:good::notworthy:

Opublikowano

U mnie cleaner motula pomogl:) widocznie masz juz na kulane tym afn:) sprawdz dawke paliwa czy nie za wysoka bo moze nie dopala do konca paliwo... w golfie 3 tak mial kumpel bo tez dal tego srodka ale zla proporcje zastosowal. I ostro przeczyscilo:D

Opublikowano
  • Autor

a do zrobienia logów muszę się pod vaga wpiąć

:decayed::decayed:

Opublikowano

nie pomogly ci mixole itd?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
nie pomogly ci mixole itd?

szału nie ma z tym mixolem może trza trochę czasu

---------- Post dopisany at 09:03 ---------- Poprzedni post napisany at 09:02 ----------

jak wypale te paliwo z mixolem to spróbuje ten preparat

---------- Post dopisany 03-07-2012 at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany 16-06-2012 at 09:03 ----------

:naughty:zaczyna być lepiej coraz mniej dymi nie wiem czy to ten castrol

czy lany wcześniej mixol

ale jest poprawa :grin::grin::grin:

---------- Post dopisany 29-08-2012 at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany 03-07-2012 at 18:06 ----------

CASTROL TDA 250 ml - wielosezonowy dodatek do paliwa dla silników wysokoprężnych (Diesel) obniżający zużycie ON oraz powodujący wzrost mocy silnika / Uszlachetniacze i dodatki do paliw / OLEJE, SMARY I PŁYNY - Motokosmetyka.pl - kosmetyki samochodowe

to jest lekarstwo :wink::wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czytam te wszystkie posty, owszem, mój mechanik do AFB wlewa MIXOLa z Orlenu, ponoć to dobrze wpływa na pompę.

Lecz nigdy chyba bym się nie odważył żeby wlać coś do silnika, co nie jest olejem :P

No i pamiętajcie Panowie :

DIESEL MUSI KOPCIĆ !! :)

Opublikowano
  • Autor
Czytam te wszystkie posty, owszem, mój mechanik do AFB wlewa MIXOLa z Orlenu, ponoć to dobrze wpływa na pompę.

Lecz nigdy chyba bym się nie odważył żeby wlać coś do silnika, co nie jest olejem :P

No i pamiętajcie Panowie :

DIESEL MUSI KOPCIĆ !! :)

ale to jest dodatek do paliwa

Opublikowano

jeszcze trochę i nie będzie wolno jeździć na zwykłej NO tylko trzeba będzie do każdego tankowania wlewać suplementy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.