Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi tam pasi ..szkoda iż nie dzisiaj..ale co tam :D

Opublikowano

może też się zjawię :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

mi tam pasi ..szkoda iż nie dzisiaj..ale co tam :D

Mogłeś napisać że jesteś bo siedziałem o tej godzinie :decayed:

Ok to lista na dzisiaj godz 21:00

PABLO

insane_Infinity

moicz

Mnie teraz kilka godzin nie będzie bo jadę na zlot VAG także dopisujcie się do listy.

Opublikowano
Ok to lista na dzisiaj godz 21:00

PABLO

insane_Infinity

moicz

Norbas

Opublikowano

Ok to lista na dzisiaj godz 21:00

PABLO

insane_Infinity

moicz

Norbas

manny

Opublikowano
  • Autor

No to jest nas 5ciu, możemy tak zrobić że pogramy chwilę sami a później się dołączymy do któregoś ze znajomych ode mnie, wtedy dla przypomnienia dajecie na mój profil w społeczeństwie i na żółte kółko wtedy się pojawia lista graczy w pokoju i się dołączacie.

Opublikowano

ja jednak odpadam :confused4: miłego grania

Opublikowano

norma :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Szykować się :naughty:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 20:31_________________________________________________Dobra odpalam :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 20:58_________________________________________________Dzięki panowie za grę, było prawie jak za dawnych lat :decayed:

Insane szkoda że uciekłeś bo zaraz po tym jechaliśmy na torze SPA :)

Opublikowano

ja już nie mam gt5 :(

Opublikowano

Neta mi wysrało :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

ja już nie mam gt5 :(

To kup, wylookasz za 50zł :D

Neta mi wysrało :wallbash: :wallbash:

Tak myślałem bo coś szybko z PSN ześ wyleciał :decayed:

Jak ty chcesz grać w BF3 w sieci jak masz takiego interneta :D[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 00:24_________________________________________________A najlepszy później jak się kumpel dołączył "a co wy wszyscy jeździcie Audicami???" :polew::decayed:

Opublikowano

WiFi!! zapomniałem PS3 na kablu plug!!...a te WiFi mnie wk***ia już ...echhh next time na kablu i będzie git...gadać kiedy mi to lotto :D

Opublikowano
  • Autor

Ja mam teraz urlop to możemy codziennie w tym tygodniu pograć wieczorami jak coś innego nie wyskoczy :naughty:

W końcu jest co nadrabiać :kox:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 00:56_________________________________________________

WiFi!! zapomniałem PS3 na kablu plug!!...a te WiFi mnie wk***ia już ...echhh next time na kablu i będzie git...gadać kiedy mi to lotto :D

Ja wtedy jak graliśmy ściągałem film max prędkością u mnie 3.5mb/s a PS3 mam przez Wifi podłączone i myślałem że będę lagować ale chyba było ok :D

Przez kabel jest pewniejszy sygnał.

Opublikowano

Neta mi wywaliło :wallbash:

Dzięki za małe ściganie ;)

PS. Sprzedam czinkłeczento :polew:

Opublikowano
  • Autor

Drugiej osobie?? :co: a może to przeze mnie że zassysałem wtedy filmy :mysli:

Dziś powtórka jak coś :kox:

PS. Sprzedam czinkłeczento :polew:

To było dobre :polew:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 14:21_________________________________________________Norbas za dużo driftujesz :D

Opublikowano
Norbas za dużo driftujesz :D

wy tam jakieś kody macie na przyczepność, bo ja co zakręt to lecę bokiem :decayed:

dziś w nocy podłączyłem chyba w końcu hs jabre, tylko nie wiem czy jak w pokój wejdę to będę się słyszał :mysli:

Opublikowano
  • Autor

wy tam jakieś kody macie na przyczepność, bo ja co zakręt to lecę bokiem :decayed:

Opony opony kolego :naughty:

Zawsze w ustawieniach sobie dawaj najlepsze dostępne opony, mogłeś jechać na sportowych a nie na wyścigowych jak my, nie lookałem jakie miałeś założone :gwizdanie:

Opublikowano
Opony opony kolego

dobra dobra, specjalnie kupiłem sls-a co by poćwiczyć :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dopiszcie mnie nick w PSN mnich80,

Pozdro

ps, latacie z kierami czy na padzie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.