Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekładka LPG z A4 B5 1.8 ADR do A4 B5 1.8 T AEB. Czy będzie pasował?


miro1983

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ta instalacja LPG z A4 B5 1.8 ADR bedzie pasowała do A4 B5 1.8 T AEB?

270520121107.th.jpg

270520121106.th.jpg

270520121105.th.jpg

270520121104.th.jpg

270520121102.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego zestawu to wziął bym tylko sterownik, reszta to lipa reduktor nadaje sie do auto z moca ok 90 KM a wtryskiwacze :facepalm: może warte ze 30 zł na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne ze zostalo zalozone w 1.8 adr (125km). Gazownik chyba nie zakladalby gazu do mocniejszego silnika jesli nie bylby odpowiedni:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamietam aeb to silnik doladowany wiec powinna byc do niego zalozona odpowiednia instalacja ktora bedzie sobie radzila z nadcisnieniem. dobra instalacja do tego silnika to wydatek okolo 3-3,5k zł ta instalacja ktora masz nadaje sie do 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazownik to zrobi wszystko żeby zarobić, a te komponenty to tak jak pisałem reduktor to alaska bardzo dobry ale do auta które ma ok 90 km a wtryskiwacze to valtek niestety najtańsze na rynku i bardzo niskiej jakości jako nowe a co dopiero po jakims przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli sterownik sie nadaje? Wystarczy tylko wymienic wtryski oraz reduktor i zakladac? Bo mam jeszcze cale okablowanie oraz butle.

---------- Post dopisany 28-05-2012 at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2012 at 23:52 ----------

na gazie wogole sie nie znam. Mam troche modow (fimc, wtryski, i drugi sterownik z mocna mapa) wszystko zdemontowane jakos 2 lata temu ze wzgledu na to, ze powiekszyla sie rodzina i przez ceny paliwa. teraz jezdze na serii 150km (nie wiem ile juz padlo:)) . No i nie wiem czy do tego wroce ale chcialbym miec tak skompletowany gaz, zeby styklo do 250km max (w razie gdybym na jakis czas ja wzmocnil)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bys chciał to na serie to wystarczy wtryski i reduktor budżetowo to np. wtryski reg fast ok 130 zł reduktor np. kme silver, gold, ac r01, popatrz na allegro ile kosztują, i to mogłoby wystarczyć, ale jęsli chcesz z zapasem na 250 KM to już trzeba troche zainwestować w wydajniajsze wtryski np. hana niebieskie koszt ok 90 zł za sztuke, reduktor jakiś mocniejszy a no nie wiem czy nie trzeba by zmienić miedzi z butli do reduktora na większą srednice, no i do tego wymienic wielozawór w butli na większym przelocie, tak że troche wiecej kosztów, jesli miałoby to dobrze jeżdzić na gazie, chyba że gazu bedziesz używał tylko do 3 tys obr.:grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli dobrze zrozumialem, to podzespoly gazu mozna skladac w roznej konfiguracji a poznoej jest to tylko kwestia dobrego ustawienial? (np. zostaje przy sterowniku staga a reszte skladam sobie dowolnie?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli butle i przewody tez mam do wywalenia skoro reduktor mam za slaby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całe szczęście:) tylko reduktor i wtryski. Jaki polecacie? tak zeby bylo dobrze wydajnie i nie za drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...