Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile paliwa po odpowietrzeniu


adasio13

Rekomendowane odpowiedzi

witam. ile wejdzie paliwa w a4 b5 1.9tdi 110km po odpowietrzeniu pod sam korek? Bo normalnie niby wchodzi 62l. Mialem zalane po sam korek z odpowietrzeniem (nie lalem na stacji) i wyjezdzilem 600 km i pokazuje mi rowno strzalka na polowie. Wejdzie 70l z odpowietrzeniem? Czy wiecej? i jeszcze jedno czy ten wskaznik dokladnie odzwierciedla stan zbiornika bo widac ze ta polowa od pelnego do polowy jest wieksza na wskazniku niz od polowy do zera.. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich doświadczeń wynika, że około 72 litrów da się zalać do AFN. Wskaźnik do połowy porusza się dosyć leniwie, a po przekroczeniu nabiera dużego przyspieszenia :decayed: U mnie jak zaleję pod korek to przez pierwsze 200km wskazówka stoi w miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest tak samo. A do polowy ile srednio przejedziesz? I ile na zalanym pod sam korek (72l)? Bo cos czuje ze skoro mam do polowy 600km to do rezerwy bedzie maks 1000km a to wyjdzie srednie spalanie 7,2/100km a to duzo troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. ile wejdzie paliwa w a4 b5 1.9tdi 110km po odpowietrzeniu pod sam korek? Bo normalnie niby wchodzi 62l. Mialem zalane po sam korek z odpowietrzeniem (nie lalem na stacji) i wyjezdzilem 600 km i pokazuje mi rowno strzalka na polowie. Wejdzie 70l z odpowietrzeniem? Czy wiecej? i jeszcze jedno czy ten wskaznik dokladnie odzwierciedla stan zbiornika bo widac ze ta polowa od pelnego do polowy jest wieksza na wskazniku niz od polowy do zera.. Pozdro

Żeby to sprawdzić to musisz mieć puściutki zbiornik paliwa i wtedy zatankować do pełna ale na wiarygodnej stacji paliwowej. Moje autko po potrójnym odpowietrzeniu przejeżdża 600 km. i wskaźnik pokazuje połowę, a do rezerwy idzie już szybciej. Po zatankowaniu zaś do pełna wychodzi mi od 6,0 do 6,4L/100. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...