Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ALIOR SYNC tego jeszcze nie było


vienia

Rekomendowane odpowiedzi

a ile kosztują normalne przelewy w Alior Sync

0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w Inteligo płace 0,99 gr. :/

---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:27 ----------

a jakieś inne opłaty ?? za kartę, za prowadzenie rachunku itp. ?? czym potwierdzacie przelewy - w Inteligo mam karte kodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie wszystko jest za free , jedyny minus podobnie jak w przypadku mbanku to to ze wplaty mozna zrobic we wplatomacie i jesli wplacamy 1000 zl to ok ale jak sie chce wplacic 30 kola to juz jest problem. Przeczytalem ze fajnie mozna to obejsc , bo mozna zalozyc sobie konto w alior banku zwyklym nie brac karty ktorej utrzymanie kosztuje 5 zl miesiecznie i wtedy masz wszystko free lacznie z wplatami w placowkach banku. Jednak alior szybko sie wycwanil i wlasnie od dzis wprowadzili oplate 8 zl za utrzymanie tego zwyklego konta :) . Z oplaty jest sie zwolnionym jesli konto jest kontem glownym czyli jesli przelewy z pracy co miesiac wchodza na te konto czy np mamy 10 tysi depozytu lub 5 tys kredytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak ustawie sobie w pracy przelewy na alior wychodzi za free ??

ale oczywiście może ktoś mi przelać np. 30 koła na moje konto w alior ?? np. za autko sprzedane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy :) jak dostane teraz zwrot za zakupy które zrobiłem w pazdzierniku to znaczy ze działa :) za wrzesien dostałem 8zł zwrotu. ale ten zwrot to akurat jest "skutek uboczny" tego konta jak dla mnie. wazniejsze jest ze jest 0zł za wszystkie bankomanty i 0zł za przelewy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja korzystam 2tygodnie i jestem zadowolony przelewy natychmiastowe są rewelacyjne, 10 w miesiącu jest gratis i karta debetowa free i można w necie płacić fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wczoraj z informacją z Syncu i mówił koleś, że allegro też działa w cash backu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Sync'a nic się nie płaci, za kartę również, natomiast w normalnym alior banku przelewy są za free jak i wypłacanie ze wszystkich bankomatów, 5zł kosztuje prowadzenie katy + 4zł jeśli nie masz minimum 2 tys zł przelewów z innego banku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Sync'a nic się nie płaci, za kartę również, natomiast w normalnym alior banku przelewy są za free jak i wypłacanie ze wszystkich bankomatów, 5zł kosztuje prowadzenie katy + 4zł jeśli nie masz minimum 2 tys zł przelewów z innego banku.

od 1 listopada wchodzi oplata za utrzymanie konta 8 zl chyba ze konto jest jako glowne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w Inteligo płace 0,99 gr. :/

---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:27 ----------

a jakieś inne opłaty ?? za kartę, za prowadzenie rachunku itp. ?? czym potwierdzacie przelewy - w Inteligo mam karte kodów

opłaty 99gr znieśli już jakiś czas temu (jak się zaakceptowało nowe warunki), kartę kodów też można zastąpić sms-ami:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w pkobp, wszystko za darmo (konto,karta, przelewy), wypłaty z bankomatów pko za darmo z innych nie wiem jaka prowizja bo pko jest na każdym rogu. Więc po co szukać innego "lepszego"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie chodzi o lepsze czy nie, mi chodzi o te 5% zwrotu za zakupy onlinie ciekawi mnie tylko jak długo będzie to działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...