Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Probelm po postoju na odpalonym 1,9 AFN szarpania


ludwik166

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z szarpaniem w okolicy 1500-2000 obr stało się to jak stałem na wahadle około 10 min na odpalonym aucie wcześniej jak jechałem auto normalnie przyśpieszało nie było żadnych szarpań wiem ze to na pewno od tego stania. kiedyś mi się też tak zrobiło ze po postoju na odpalonym szarpał ale po jakimś czasie samo przeszło teraz znowu postał i zaczęło szarpać jestem pewny że to po postoju na odpalonym proszę o pomoc na pewno to nie jest poduszki koło dwumasowe plecionka nastawnik na 100% to nie to. dodam jeszcze że jest trochę słabszy w tych obrotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie nastawnik zrobiłem 600km trasy stanąłem na wahadle silnik chodzi ruszam i trzęsie miałem już tak po jakimś czasie samo ustanie i będzie moc i nie będzie szarpało chce po prostu zlokalizować usterkę może podczas postoju coś się przełącza nie weim

---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ----------

przyszła mi do głowy wacum pompa może byc uszkodzona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma podcisnienie do rownomiernosci pracy silnika?

przecież to zalezy tylko od dawek paliwa. a za to odpowiedzialny jest uklad wytryskowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wymieniłem 3 razy nastawnik dwa razy czyszczony przełożona pompa z samochodu w którym nie telepie pisze ze to na 100% nie nastawnik a wy dalej to samo wymyślcie coś sensowniejszego

A ja mam nieodparte wrażenie że nie przeczytałeś podanego przeze mnie linku do końca :facepalm:.

Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...