Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odpowiedzialność po sprzedaży


mireq

Rekomendowane odpowiedzi

Z przebiegiem jak wyżej.

A ze skrytkami, jak się głupki na policji pochwalą, to jeszcze sami będą mieli problemy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to zależy co on rozumie przez skrytki i skąd diagnoza że akurat na narkotyki? Po drugie na jakiej diagnostyce on był? Rozbierali całe auto do gołej blachy?

Gorzej jak znajdą ślady jakichś specyfików w tych skrytkach. Wtedy będziesz się musiał tłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olej gości ,a skrytki może sami porobili na przebieg masz kwity, może gdzieś gonga zaliczyli i chcą się auta pozbyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie raczej nie wydaje mi się żeby mnie poprostu chcieli z kasy wydoić, bo z rozmów przed, w trakcie i zaraz po zakupie, wydawali się ludźmi na jakimś tam poziomie, akurat byłem zabiegany gdy zgodnie z umową chcieli żeby zwrócić za tą wcześniejszą naprawę, i jak po dwóch tygodniach zrobiłem im przelew to zadzwonili i podziękowali - zresztą doinwestowali ją w ciągu miesiąca chyba 5-6k (dwa komplety opon, felgi na zimę). Na razie ich olałem i jestem w miarę spokojny - bo bądź co bądź mam czyste sumienie (ciekawe tylko czy w razie "W" będzie to miało znaczenie:) )

----

rozmawiałem dziś z mamą tego kolesia który kupił ode mnie bmw, i tamta rozmowa była przeprowadzona w efekcie narastającej frustracji - nie chcą już niczego ode mnie - chcieli tylko żebym wiedział, się okazało że cała lewa strona była bita + wzmocnienia przednie są z jakiegoś innego modelu 3er. temat w sumie do zamknięcia, dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...