Skocz do zawartości
IGNOROWANY

koniec ubezpieczenia w mtu ergo hestia a pęknięta szyba.... pomóżcie co robić..?


Rekomendowane odpowiedzi

witam kolegów wczoraj wieczorem podczas mijania się z samochodem ciężąrowym usłyszałem huk.... stanąłem na poboczu i okazało sie iż szyba dostała pęknięcie na długośći 5 cm (myślę że coś wyleciało z paki ciężąrówki...).dzisiaj juz mam pęknięcie prawie 10 cm....Sęk w tym że kończy mi się ubezpieczenie oc 10 czerwca (dodam iż wcześniej nie miałem dodatkowego ubezpieczenia przedniej szyby..).co koledzy mam w tym wypadku zrobić ,co proponujecie...? mam ubezpieczenie w MTU.Może ktoś z kolegów miał podobny przypadek,czy moge teraz ubezpieczyć dodatkowo szybe ? czy oni to sprawdzają szybe przed zawarciem dodatkowego ubezpieczenia ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na mój gust to nic nie zdziałasz, z OC szyby nie naprawisz. Ubezpieczenia nie działają "w tył", więc nie mam możliwości ubezpieczyć teraz szyb i naprawić szkodę, która powstała przed datą zawarcia umowy na szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed zawarciem ubezpieczenia AC i pochodne (szyby) nastepuja ogledziny auta, no chyba ze ktos z Twoich znajomych ubezpiecza... ;) ale szczerze mowiac to na Twoim miejscu po prostu kupilbym jakas ori szybke od kogos z forum, chlopaki tu przeciez tyle autek na klocki sprzedaja ze jak dobrze poszukasz to i rocznik dopasujesz ;P i za grosze naprawisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy już brałem oc z dodatkowym ubezpieczeniem szyb. Raz w PZU i raz w Warcie. Nigdy nikt samochodu nie oglądał. Bez znajomości. Normalnie u agenta. Nigdy nie korzystałem ale z tego co się orientuje to z tej polisy mogą Ci wymienić na tani zamiennik. Kasy nie weźmiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...