Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie klocki do tarczy Brembo?


Detter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przy ostatniej wymianie hamulców wrzuciłem tarcze brembo i klocki ferrodo.

Teraz już czas na nowe klocki. (tarcze są jeszcze OK). Pytanie co do efektywności hamowania:

wiem że i tarcze i klocki dzieli się na miękkie i twarde - kwestia doboru wytrzymałości na kilometry i efektywności przy hamowaniu.

Jakie klocki polecacie do tarcz brembo?

ps. Stawiam na lepsze hamowanie niż dłuższe użytkowanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz założyć TRW - mi się dobrze na tym hamuje (ale klocek zalicza się do tych "miekkich")

chyba że wolisz coś z górnej półki, to załóż ATE - bardzo dobrze hanują tylko są twardymi klockami, więc szybko zjedziesz tarcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz założyć TRW - mi się dobrze na tym hamuje (ale klocek zalicza się do tych "miekkich")

chyba że wolisz coś z górnej półki, to załóż ATE - bardzo dobrze hanują tylko są twardymi klockami, więc szybko zjedziesz tarcze...

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miekkie, twarde.... o kuta...sach to jest forum czy co ?

TRW - miekkie (gdzie?)

Ate - górna pólka (taaaaaa na półce w ICars-ie, to sie zgodzę)

to tarczy Brembo której nie darze zbyt duzym szacunkiem najlepiej zapodac klocek Brembo

które nota bene jest produktem Ferodo i co które mnie strasznie ostatio wkur....wiło bo "starczyło" na 16 tkm

i to na dodatek w moim parszywym punto van :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tarcz brembo założył bym ferodo..mam takie coś w innym aucie od 3 lat i dosc dobrze sie sprawuja...czesto wychamowuje auto z powyzej 200 i daja rade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...