Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po kolizji z sarną.....


babylonx

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem ostatnio w sarnę.Szczęście w nieszczęściu,dosyć delikatnie bo wybiegła z lewej strony,i uderzyłem stykiem zderzaka z błotnikiem dokładnie w głowę,więc wydawało się że szkód wielkich nie

narobiła,zderzak i błotnik do prostowania i lakierowania,parę plastików, w sumie mogło być dużo gorzej.

Niestety udało się jej popsuć dwa elementy ,których nigdzie nie mogę dostać:

1)Silnik reflektora (Xenon) ,kończy się małą plastikową kulką ,która odpowiada za przeniesienie napędu tegoż silniczka na reflektor.Silnik działa ,w pełni sprawny tylko ten mały plastik ułamany został.W ASO można dostać tylko komplet z silnikiem za 300zł....bez sensu.

2)Spryskiwacza reflektora od dołu ma nakrętkę zakończoną króćcem, na który nasuwa się wężyk doprowadzający płyn.Oczywiście pękł sam króciec.Koszt ASO 366zł

Zjeździłem już większość szrotów nigdzie nie mogę tych dwóch elementów dostać poza ASO.

Może ktoś zna jakieś dobrze zaopatrzone miejsce w okolicach Wrocławia lub nawet gdzieś dalej gdzie byłaby szansa na takie części używane.

Z góry wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na allegro nic?

Nie chce mi sie wietrzyć w to.

Pisz na forum w dziale kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaje się ten silniczek który mam powinien być takim co potrzebujesz, zobacz czy to taki:

DSCF6522.jpg

DSCF6520.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...