Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Forza Horizon


Rekomendowane odpowiedzi

karwa , a ja kupiłem konsole i co jakiś czas wyskakuja trzy czerwone diodu, i z kodu wychodzi ze zimne luty pod GPU, a miała być sprawna, odpisałem typowi ze odsyłam, i ide chyba kupić nówkę slima, co by sie nie wkórwiać już:facepalm:

:kwasny:

Odsyłaj od razu.

napisałem do typa maila, ale nie odpowieda, jutro do niego zadzwonie, bo zaczyna mnie juz wkórwiać:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wkrecilem mocno... im wiecej gram, tym jest fajniej. Swiat w calosci piekny. Musimy sie koniecznie zgrac i posmigac w kilka osob...

Jak na razie skonczylem wszystkie pokazowe, wszystkie przystanki, przejechalem wszystkie trasy, znalazlem prawie 100 kuponow rabatowych i 8 zagionionych aut.

Zostala mi ostatnia opaska i multi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółta, zielona, niebieska, różowa, pomarańczowa, purpurowa, złota :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak pany, gramy kiedyś ? Gold mi się skończy a ani raz nie zagramy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siur. Horizon, czy FM4? Nie wiem, czy za pare dni nie sprzedam Horizona, bo nie bede w niego teraz pewnie gral... a po nowym roku znowu kupie jak stanieja :)

W Horizona gram codziennie wieczorami (po 22-23), wiec w razie czego to pisac, albo gadac przed headset.

W FM4 zawsze jestem chetny na sparing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siur. Horizon, czy FM4? Nie wiem, czy za pare dni nie sprzedam Horizona, bo nie bede w niego teraz pewnie gral... a po nowym roku znowu kupie jak stanieja :)

W Horizona gram codziennie wieczorami (po 22-23), wiec w razie czego to pisac, albo gadac przed headset.

W FM4 zawsze jestem chetny na sparing.

Dla mnie obojętne, może być Horizon, może być FM4:wink: trzeba się zgadać w kilka osób i polatać...

Godziny które wymieniłeś mi pasują :wink: Więc tylko dokładna data i cioramy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany to jak Forza wyglada w porównaniu do GT5?? łatwiej się gra, trudniej? Realizm gdzie większy?? Grafa? Bo może bym sobie x-boxa sprawił:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horizon nie jest porównywalny z Gran Turismo. Forza 4 to co innego, moim zdaniem jest lepsza :decayed:

Realizm zależy od używanych asyst, z włączonymi i przeciwnikami na easy nie stanowi wyzwania, wyłączając wspomagania łatwo już nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do sprzedania Forze Horizon, gra kupiona 2 tygodnie temu, stan idealny bez sladów używania. Jak by ktoś miał ochote to pisać na PW. Cena 140zł z wysyłką już. Oczywiście Xbox 360 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do sprzedania Forze Horizon, gra kupiona 2 tygodnie temu, stan idealny bez sladów używania. Jak by ktoś miał ochote to pisać na PW. Cena 140zł z wysyłką już. Oczywiście Xbox 360 :decayed:

no to na szybkosci Ci to poszlo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie robie pomaranczowa opaske ale co sie juz nawqrwiałem..... komus udalo sie przejsc "mini mayhem" albo "je m'appelle awesome" na najtrudniejszym poziomie trudnosci? ja godzinami to jezdzilem i musialem zmniejszyc poziom na trudny bo chyba bym coś rozpiermandolił :wallbash::angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdze tak: symulacja, skrzynia manual, brak TCS, ABS wlaczony, brak przewijania, przeciwnicy sredni... inaczej tez bym sie wk***ial... to nie FM4 zeby sie tak mocno spinac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja mam jeszcze ABS off no i jezdzilem na poziomie komputera szalenstwo ale niektórych wyscigów po prostu wygrac sie na nim nie da :kwasny:

---------- Post dopisany 19-11-2012 at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany 12-11-2012 at 19:33 ----------

ciekawa opcja z tymi zdjeciami :)

swiezak's Gallery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...