Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dymienie na wolnych obrotach oraz odczyty vagiem


grzegorzxl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na początek chciałem przeprosić, że trochę się rozpiszę ale chcę zrobić dokładny opis swojego problemu, a mianowicie:

Ostatnio odpaliłem auto i pracowało na wolnych obrotach z rury wydobywał się dymek taki szary ale nie niebieski dodam, że mam usunięty filtr DPF mechanicznie i programowo więc byłem w szoku czemu dymi więc pojechałem do gościa co mi usuwał ten DPF popatrzył podpiął tego vasa i przeleciał wszystkie bloki czyli tak grupa 13 1cyl: -020 2: -1,05 3:-020 4:0,70

grupa 23: 1cyl: -35 2: -45 3: -78 do 90 po przegazowaniu 4:-42

powietrze mówił że powinno być 260mg/h a u mnie jet po chwili od odpalenia 420 mg/H

jego diagnoza to pompowtryski do przeregulowania mówił że jak trzeba to wymieni jakieś pieski na pompkach

wyczyści EGR czyli umyje bo może nie domyka czy jakoś tak. Moje pytanko brzmi czy to co on proponuje to może rozwiązać ten problem dymienia

czy nie naciąga mnie na zbyteczny wydatek. Dodam, że chce abym zostawił autko na całą noc bo musi być całkowicie zimne przed tą regulacją

Silnik 1,9 tdi BRB rok 2007 Bardzo proszę Was o pomoc odnośnie mojego problemu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jak by zawór egera był to by nie miał siły ja tez bym stawiał na pompowtryski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...