Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana


fantowski

Rekomendowane odpowiedzi

O te z Brzezinki chyba pytalem kiedys goscia. Jak sie nie myle to jedna byla spawana, ale moze to inne. Ta fela z oponka 215/35 i ladnym spasem zrobi dobry przeciag:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Kristof masz racje. w brzezince jedna była spawana - spaw 2cm.. takze odpuszczam je.. kupię u kogoś innego :naughty::whistling:

planuje na przód dać 215 a na tył 225 o ile znajde w dobrej cenie uzywki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz kogoś kto robi adaptery na zamówienie?? :wink:

zadzwoń tu 501 350 605 :wink:ratowaliśmy jego syna na kartach w niedzielę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz kogoś kto robi adaptery na zamówienie?? :wink:

zadzwoń tu 501 350 605 :wink:ratowaliśmy jego syna na kartach w niedzielę

o proszę :wink: ja szukam gdzieś po Polsce a mam pod nosem :wink: dziękuje :thankyou2:

jak kupie koło to zadzwonie po adaptery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz ja mam heble z 3.0 na przodzie i nie wiem czy 25mm nie bedzie za malo... na tył 25mm to

teraz mam 18 8jet45 i bez dystansu nie weszlo.. dystans 10mm i jest na zyletke.. czyli wychodzi na to ze jak porównam 18 8jet35 z 19et60 to musze dac dystans 30mm zeby było ok. dobrze mówie? jesli nie to mnie poprawcie :wink:

Hebel nie ma nic do tego, mierzyłem te koła do swojego B7 i nic nie przeszkadzało, jeżeli dasz dystans 30 do et 60 uzyskasz ET30 czyli już sporo, dlatego też najlepiej jest kupić zmieniające rozstaw 25mm i wtedy mamy na dwóch osiach ET 35, tam gdzie trzeba dodajemy np. 5mm i jest to max :wink:

Ja jeździłem na 25mm przód i 27mm tył i było dobrze w B5, Maniek/Majkel na tych samych parametrach w B6 miał tak samo dobrze, nawet się bał czy mu nie będzie tarło o błotniki :wink:

i dalej się boje :decayed: ale wiosna chyba już tuż tuż, więc wszystko wyjdzie w praniu :wink:

Fanta - dobry ruch z tym kołem, dużo tańsze od Bentley'a a wizualnie prawie to samo :wink:

jak będziesz chciał przymierzyć dystanse to tylko daj znać :wink:

---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ----------

i nie kupuj tych po regeneracji - moim zdaniem cała magia tej felgi to ten frez na każdym z ramion - pięknie się w słońcu świeci, jak felga była malowana, to juz tego efektu nie będzie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz kogoś kto robi adaptery na zamówienie?? :wink:

zadzwoń tu 501 350 605 :wink:ratowaliśmy jego syna na kartach w niedzielę

o proszę :wink: ja szukam gdzieś po Polsce a mam pod nosem :wink: dziękuje :thankyou2:

jak kupie koło to zadzwonie po adaptery

udało się :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne autko, zadbane i świecące :decayed:

Jak już każdy podrzuca temat na koła, a że szukasz od dużego vw, te widziałeś: FELGI 19 ALU VW TUAREG,Q7 ORYGINAŁ PRAWIE NOWE (3866126402) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

PS: pamiętasz jeszcze jakiej firmy masz folię na szybach, jak dobrze zapamiętałem to masz zrobione w zieleni zbliżonej do ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski ten gość z kartów za adaptery krzyknął mi 750zł :whistling:

---------- Post dopisany at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany at 14:05 ----------

Piękne autko, zadbane i świecące :decayed:

Jak już każdy podrzuca temat na koła, a że szukasz od dużego vw, te widziałeś: FELGI 19 ALU VW TUAREG,Q7 ORYGINAŁ PRAWIE NOWE (3866126402) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

PS: pamiętasz jeszcze jakiej firmy masz folię na szybach, jak dobrze zapamiętałem to masz zrobione w zieleni zbliżonej do ori.

tych akurat nie widziałem..

jesli chodzi o folie to robiłem na światowida w Krakowie i nie powiem Ci jaka to dokładnie folia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwarancja na zakup kół była w 100% lecz niestety kupujący rozmyślił się i musze szukać nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...