Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka ilość odczynnika


Leszczorek

Rekomendowane odpowiedzi

około 15zł, pewnie nie wymieniają bo mnie nawet się nie zapytali czy wymienić :wink:

---------- Post dopisany at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany at 14:59 ----------

coś takiego:

DYSZA DŁAWIACA KLIMATYZACJI ŻÓŁTA - AUDI, VW, GM (2396538004) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pojedziesz na przegląd klimy to wtedy, wiąże się to ze spuszczeniem czynnika z układu, wymiana tego filterka i potem doładowanie tego czynnika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie klima po nabiciu działała mi tydzień po cyzm coraz gorzej aż do momentu w którym sprężarka mi się nie załancza czy osoba która mi nabijała klime mogła mnie oszukać że jest jakaś nie szczelność i nabiła i czynnik na wydruku jest napisane że test szczelności OK.... czynnik wyparował co mogę wskórać?? chce to zrobić czy przy okazji wymienioć ten dławik plus osuszacz i zkliwidować nie szczelność?? na jakie koszty trzeba się liczyć??

dodam że po wyłączneiu kiimy jak działał szyczało mi z nawiewów oraz była wigloć obok przewodów niewiem czy to normalne nie znam się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roczniku może byc nieszczelnosc

wymien osuszacz i dławik nastepnie zrób szczelnosc u kogos kto robi to profesjonalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objawy ewidentne dla nieszczelnego ukladu...

1. Jedz do innego warsztatu

2. Dobij klime z dodatkiem kontrastu

3. Wroc do nich po kilku dniach na sprawdzenie albo samemu poswiec ultrafioletem po elementach ukladu i zobacz co sie swieci

4. Jesli nic sie nie swieci a klima dziala ciesz sie z przyjemnej atmosfery w autku. Jesli sie swieci idz do punktu 5

5. Wmien swiecace elementy, najlepiej (cena) kup je z jakiegos mlodszego auta z rozbiorki - na forum na pewno znajdziesz

6. Dlawik zawsze warto zmienic, z nim jak z filtrami, podobnie jest z osuszaczem i czyszczeniem odplywu

7. Wroc do punktu 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...