Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
czym Ty te foty robisz? Kalkulatorem?:grin:
no prawie:facepalm:
  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 135,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
czym Ty te foty robisz? Kalkulatorem?:grin:
no prawie:facepalm:

fura zacna, jakiś aparat ogarnij bo teraz troszkę lipa:wink:

Opublikowano
  • Autor

DSC01647.jpg

tak lepiej ?

Opublikowano

Jak dla mnie jeszcze musowo emblemat quattro na grill.

Ile to w końcu ma ps/Nm??

Opublikowano
  • Autor

ccf2012061300001.jpg

teraz czekam na korektę i zobaczymy :decayed:

Opublikowano

To już było strojone? Czy tylko gtb17 wleciało? Masz je zespawane z kolektorem?

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

A, chyba widzę, że skręcone tak? Szpilki?

Opublikowano
  • Autor

nie strojone nie było jeszcze ale na pewno się doczeka :wink: tylko $ i będzie działanie :wink:

Opublikowano
rob to szybko na s-line i bedzie :slina:

szybko trzeba mieć szmal a nie :grin:

no racja tanie to nie jest a plan jest jaki zrobienia na s-line czy s4??

Opublikowano
  • Autor
rob to szybko na s-line i bedzie :slina:

szybko trzeba mieć szmal a nie :grin:

no racja tanie to nie jest a plan jest jaki zrobienia na s-line czy s4??

początkowo było założenie s4 ale tak po głębszym przemyśleniu to odpada s4 i zostaje s-line :decayed:

Opublikowano

i racja bo s-line jest ładniejszy :thumbup1: jeszcze tyleczek na dwie rurki 90mm :slina: ja teraz to u siebie bede probowal ogarnac

Opublikowano
  • Autor

ja najpierw biorę się za wnętrze, zmieniam tunel, guziki w chromie, włącznik światem z b7 potem RNS-E wpadnie, teraz takie podstawy tez typu rozrząd a kasa idzie na to jak burza :decayed:

Opublikowano
ja najpierw biorę się za wnętrze, zmieniam tunel, guziki w chromie, włącznik światem z b7 potem RNS-E wpadnie, teraz takie podstawy tez typu rozrząd a kasa idzie na to jak burza :decayed:

a czarny sufit juz masz czy jeszcze??? RNS-E za***ista rzecz :D

Opublikowano
  • Autor

czarny sufit jest :jerk: a ile moge dostać za starego RNS-D ?

Opublikowano
czarny sufit jest :jerk: a ile moge dostać za starego RNS-D ?

pewnie polowa cena RNS-E czyli z 600zl

Opublikowano
  • Autor

dobre i to :decayed:

Opublikowano

ty masz za***iście z tym ze ci najdrozsza rzecz do rezanka odpadla bo miales na wypasie recaro :jerk::slina: pogratulowac

Opublikowano
  • Autor

dziękować, dziękować, powiem szczerze ze recaro , kolor auta i quattro wpłynęły na zakup tego autka :decayed:

---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ----------

Gałka alu + mieszek skóra audi A6 A4 NOWA!!!! (2540678673) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

to jest oryginał ? zastanawiam się czy taka, czy pikowana skóra :eusathink:

Opublikowano

Wygląda na oryginał. Pikowana skóra 100% lepsza będzie! Już masz szczotkowane aluminium więc wystarczy wg mnie.

Opublikowano
  • Autor

tylko że nowa w ASO kosztuje kolo tysiaka a tu 200zł ? kurde sam nie wiem :whistling:

Opublikowano

8e0863278_qqx.jpg

Schaltknauf in Aluminium, Schaltsack in Leder (S line)

5-Gang: 8E0 863 278 AF QQX

6-Gang: 8E0 863 278 AG QQX

CENA 191,59 €

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.