Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Program masz zrobiony pod seryjne graty a w aucie siedzi gtb17, tak? Bo tak to zrozumiałem.

Jeżeli tak, no to pozostaje pytanie - kiedy remap?

Poza tym autko w bardzo rzadkiej konfiguracji, a co za tym idzie - sprawia dużo radości i właścicielowi i przechodniom :D

dokładnie tak jak piszesz :wink: kiedy ? hyyyy jak ogarnę się finansowo, porobię to co trzeba (oleje, rozrząd itd) wtedy będzie czas na modzenie :decayed:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 135,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Perełka OK

Opublikowano
  • Autor

się rozpisałeś :whistling::doh:

---------- Post dopisany 26-06-2012 at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany 25-06-2012 at 00:27 ----------

Tomek dzięki za czujnik i za poświęcenie czasu dla mnie :wink:

Zastanawiam się czy to by pasowało ? :

DSCN0917.jpg

DSCN0920.jpg

:eusathink:

Opublikowano

calosc szukaj w chromiku za***iście wyglada :wink:

Opublikowano

Tomek dzięki za czujnik i za poświęcenie czasu dla mnie :wink:

do usług :grin:

auto zajefajne, na wolnych chodzi jak V6 biturbo :wink:

pare poprawek i autko bedzie jak złoto

Opublikowano
  • Autor

:wstydliwy::drunk:

---------- Post dopisany 29-06-2012 at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany 28-06-2012 at 23:26 ----------

PLASTIK RĄCZKA AUDI A4 B6 B7 2001- 8E LEWY PRZÓD (2432789820) - motoAllegro

to jest oryginał ? jak myślicie ? :eusathink:

Opublikowano

kupujac w ASO zaplacisz okolo 90zl z przesylka i na pewno ori :) tutaj koles nieco przesadza z cena... mialem kiedys od niego brac ale wzialem od gajosa :)

Opublikowano

graty nowej fury :jerk: jedynie co zazdroszcze to Q ale podobno w 1.9 troche muli z Q :whistling: kolor jest mega,byloby idealnie jakby to byl sedan :grin:

Opublikowano
  • Autor

avant jest lepszy :banan: czy muli z Q ? nie sądzę :grin:

Opublikowano

muli, zwłaszcza widoczne to jest z rolki z konfrontacją FWD:wink: ale i tak wole Q:jerk:

Opublikowano

do 200 kuni to muli i w PB :thumbdown: ale Q jest w deszkę

Opublikowano
  • Autor

dokładnie, Q jest w dechę :decayed: nie jeździłem jeszcze zimą, ale i tak bym nie zmienił na ośkę :wink:

Opublikowano

1BV ma duży wpływ na tak pozytywne wrażenia z jazdy. Chociaż AVF q na 1BE też już jest spoko.

Opublikowano
  • Autor

No i się zaczęło :facepalm:

05072012052.jpg

PO:

05072012058.jpg

:jerk:

Opublikowano
  • Autor

a masz taki ? :decayed:

Opublikowano

malyna :decayed:

Opublikowano

farba na tym plastiku na pokrętle ponoć po pół roku złazi :/

Opublikowano

Trzeba rezać dzienne po kluczyku, wtedy pokrętło będzie dłluuugo w takim stanie:decayed:

Opublikowano
  • Autor
farba na tym plastiku na pokrętle ponoć po pół roku złazi :/

jak zejdzie to kupi się nowy :decayed:

---------- Post dopisany 07-07-2012 at 15:32 ---------- Poprzedni post napisany 06-07-2012 at 11:39 ----------

ALKANTARA ALCAN-TARA ZAMSZ WELUR ALOBA MIKROWŁÓKNO (2451589061) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Co myślicie o "INTENSYWNA JASNA ZIELEŃ KIWI" ?:eusathink: jak to będzie wyglądać ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.