Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
225/40/18.

ok, dzięki :good:

---------- Post dopisany at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ----------

img6180d.jpg

img6183iq.jpg

img6184n.jpg

img6185s.jpg

img6193ir.jpg

img6221m.jpg

:decayed:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 135,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Józek będę szczery- strasz mnie nie wk***ia to Twoje recaro :decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Srodki mamy idento :) Zacne fotki

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano

Łukasz, a nie chcesz czasami Flatów do niej? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Józek będę szczery- strasz mnie nie wk***ia to Twoje recaro :decayed::decayed::decayed::decayed:

przepraszam :embarrassed:

Łukasz, a nie chcesz czasami Flatów do niej? :naughty:

nie, nie chce, a co autko sprzedałeś bez kół ? :wink: ja w sumie to kupiłem właśnie felgi ale jak założę na auto to się pochwale :grin:

Opublikowano

Oznaczyłem jako sprzedane, ale jest nadal w "moim" posiadaniu, na razie dałem ją żonie, jak jej kupię a3, to wtedy odzyskam a4 :decayed: ale felgi na nowy sezon wpadną inne, prawdopodobnie z nowej S3 :wink:

Opublikowano
  • Autor

osobiście nie chciałbym zakładać na auto czegoś co już miałem(wzór), to dobrze ze zostaje, bo sprzedać za bezcen to bezsensu :whistling:

Opublikowano

Zainteresowanie autem było, no ale niektórym nie wytłumaczysz, że cena jest adekwatna do tego, co się ma... Koniec OT, kiedy RNS-E wsadzasz? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Chciałbym wsadzić już RNS-E led (nowsze,droższe niestety:kwasny: ) :wink: myślę że w tym roku raczej nie zdążę :kwasny:

Opublikowano

Ja się cieszę, że i tak w dobrych pieniądzach złapałem swoje z a6c5... Zauważ, że jest kupę droższe, niż z panelem do a4b6.

Opublikowano
  • Autor

szczerze to nawet nie zwróciłem na to uwagi ale wszystko możliwe :wink: trochę pracy mam przy tym aucie jeszcze ale jak go zrobię tak jak mi się marzy to będę w nim chyba spał z radości :grin:

Opublikowano

Mnie żona już nie raz z niego na siłę wyciągała... Żebyś widział to holowanie do domu, wprost pod prysznic i potem do łóżka, żebym czasami nie poszedł do "kochanki" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

img6278n.jpg

img6234p.jpg

img6258p.jpg

:grin:

Opublikowano

ja tu widze body s4 :naughty:

Opublikowano
  • Autor
ja tu widze body s4 :naughty:

będzie s-line :beach:

Opublikowano

ale te stalówki psują efekt tego auta :thumbdown::facepalm:

Opublikowano
  • Autor
ale te stalówki psują efekt tego auta :thumbdown::facepalm:

wiem, już alu prawie kupione :wink: to jest zimowy setup :grin:

Opublikowano

Chciało Ci się tyle ganiać z aparatem? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Chciało Ci się tyle ganiać z aparatem? :decayed:

wiesz lubię robic fotki, to było tak tylko na szybko i bez szału, nie mam nawet czym robić bo na chwile tylko pożyczyłem aparat :whistling:

Opublikowano

Chciałbym mieć tyle czasu, żeby poganiać z aparatem... Nie wspominam o Gracjanie, ten to cierpi na nadmiar wolnego czasu... :whistling: ostatnio mył zamek maski, zniszczyło mnie to :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.