Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Danecki Piekary Śląskie.


Pretor

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam warsztat Danecki w Piekarach Śląskich. Kupiłem auto tydzień po wymianie rozrządu w tym warsztacie, lecz rozrząd chodził głośno. Właściciel powiedział, że pasek conti ma powłokę teflonową i powinien ucichnąć po 5k km. Po przejechaniu tego dystansu dalej było głośno więc umówiłem się na poprawę rozrządu. Po obejrzeniu rozrządu mimo, że wszystko wyglądało ok na miejscu wymienili mi cały rozrząd razem z pompą wody bez robienia żadnych problemów na nowy. Po wymianie (pasek conti bez powłoki) wszystko ok. Nie była to wina warsztatu i montażu lecz paska. Jestem bardzo wymagającym klientem i byłem przy wymianie. Obserwowałem pracę innych mechaników i tego co mi wymieniał rozrząd i pierwszy raz nie miałem zastrzeżeń co do pracy mechaników. Solidny warsztat i w porządku właściciel, ponadto zajmują się tylko i wyłącznie samochodami z grupy VAG co jest dużym plusem warsztatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też polecam ten warsztat, koleś zna się na tym co robi.Byłem u niego żeby mi zaktywował tempomat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oddałem do Daneckiego moją bestie na wymianę uszczelki pod głowicą ciekawe jak im to wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywałem u Daneckiego kilka razy.

Z audi jeszcze nie. Np. z leonem miałem problem z mrugajaca kontrolka oleju (na pomaranczowo). Przekopal całą instalację od czujnika do licznika . I nic. Podmienil liczniki i nic. Czujnik wymieniłem ja sam wcześniej na nowy. On też wymienił aż dwa. Dopiero drugi się okazał ok.

chłop nie rozkłada rak jak coś nie pójdzie .

jeżdżę do niego jak ja nie zrobię i mój mechanik nie poradzi... Bo troszkę jest mi niepodrodze.

Z czystym sumieniem POLECAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelka wymieniona autko jeździ wszystko jest ok, tylko mam jedno zastrzeżenie bo powiedział mi że mam do wymiany sprzęgło powiedział że moje się ślizga i jest w opłakanym stanie, dla mnie jest wszystko ok nie wiem czy chciał mnie naciągnąć na wymianę sprzęgła, bo jak ino przyjechałem po odbiór auto to już mi mówił o kosztach i że jak chce to mogę się umówić na termin wymiany. Jeżdżę już ponad miesiąc an i razu nie za uwarzyłem żeby mi się ślizgało. Śrubowałem na wszystkie sposoby te sprzęgło i nic chodzi jak nowe


Za wymianę zapłaciłem 960 zł cena mnie zaskoczyła wszędzie gdzie się pytałem to od 1,5 tys zwyższ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze właściciel jest taki dziwny pod kątem serwisowania samochodów z gazem, więc jeśli ktoś z Was ma instalację gazową i planuje coś zrobić "z silnikiem" to od razu sobie odpuście. Jedynie co to klocki, tarcze i takie pierdoły mogą zrobić. Porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam warsztat. Wczoraj wymienili mi rozrząd. Oczywiście części oryginalne. 4 godziny roboty, wyrobili się tak jak obiecali w 4h. Fachowcy w każdym calu. Mam do nich 55km, ale napewno z każdą poważniejszą robotą do nich pojadę. Jeszcze w tym roku czeka mnie wymiana oleju w s-tronic, z pewnością zlecę to im. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...