Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kodowanie xenonów


woltek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanko:

Czy idzie ustawić VAGiem światła ale nie xenony tak aby po załączeniu same się ustawiały? tak jak jest to w przypadku xenonów? Jeżeli ktoś zna kodowanie to bardzo proszę o podanie.

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz w końcu ksenony, czy nie?

Zwykłych H7 nie da się tak zrobić, bo nie mają samopoziomowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ten czujnik jest w żarówkach? Kupując te tanie zestawy po 200pln lub komplety od 800pln to one w żarówkach czy żarnikach mają czujnik położenia auta? Chyba że chodzi Ci o lampy, że w lampach są czujniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujniki czujnikami ale musi być cały zestaw do samopoziomowania. Można go wyrezać ale do zwykłych H7 nie wiem czy jest sens:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZyli ogólnie ten czujnik nie jest np już gdzieś wmontowany? chodzi mi o to że mam mozliwość kupienia xenonów i chodzi mi o to poziomowanie czy maja to lampy? gdzieś to jest w aucie czy trzeba dokupić osobny czujnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik się montuje osobno razem z samopoziomowaniem więc jeżeli kupisz lampy xenonowe będziesz musiał wyrezać cały układ samopoziomowania razem z czujnikami:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZyli ogólnie ten czujnik nie jest np już gdzieś wmontowany? chodzi mi o to że mam mozliwość kupienia xenonów i chodzi mi o to poziomowanie czy maja to lampy? gdzieś to jest w aucie czy trzeba dokupić osobny czujnik?

czujniki montowane są na wahaczach przednim i tylnym do tego sterownik jest potrzeby i kilka metrów kabli...:wink:

tu masz wszystko opisane... miłej lektury...

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-montaz-dzialanie-ukladu-samopoziomowania-xenon-145322/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...