Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mam problem z zestawem glosnomowiacym , a dokladniej kiedy odbieram telefon przyciskiem to telefon sie odbiera, przez 2 sekundy slysze osobe z ktora rozmawiam, po tym czasie automatycznie przelacza sie na muzyke ktora sluchalem i po kolejnych 2 sekundach ponownie wraca do rozmowy i dalej juz jest ok.

kiedy przelacza sie na muzyke nie slysze osoby z ktora rozmawiam ani ta osoba nie slyszy mnie.

co z tym zrobic??

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam czy interfejsem VAG-K+CAN COMMANDER FULL da się odblokować menu serwisowe w MMI 2G (wiem że ten kabelek nie obsługuje VCDS).

Opublikowano
  • Autor
Witam czy interfejsem VAG-K+CAN COMMANDER FULL da się odblokować menu serwisowe w MMI 2G (wiem że ten kabelek nie obsługuje VCDS).

A próbowałes chociaż sie połaczyć tym kabelkiem z autem ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

COMING/LEAVING HOME jak tą funkcję uruchomić w B8?

Opublikowano
  • Autor
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

mam mały problem z a5

właściciel zmienił chyba system w aucie z horusa na 2g

i teraz jest taki problem że brak połączenia między licznikiem i panelem klimy a mmi

błędów żadnych nie ma ale nie pokazuje wskazań klimatronika na ekranie

i np nie można zmieniać z poziomu mmi np godziny ustawień kompa itp w liczniku

jakieś sugestje ???

Opublikowano

Panowie jak na FISIe zmienić język (niezależnie od języka MMI) bo teraz jak mam polskie MMI to po niemiecku wyświetla mi FIS, jak ustawie w MMI angielski to wtedy oczywiście ucieka mi poslki i wszystko mam po angielsku. Jest na to jakaś rada? Oczywiście chodzi mi o to żeby mieć polskie MMI oraz angielski FIS ;)

Opublikowano
  • Autor

W Liczniku 17 mozesz zmienic :wink: podepnij VCDS i bedziesz miał w podpowiedziach .

Opublikowano

kurcze nie potrafie tego znalezc, wchodze w 17 pozniej 10 adaptation i tu niby w kanale 4 sie ustawia jezyki ale ten kanal pokazuje mi error. Jest tu taka lista rozwijana z opcjami ale nie ma tu opcji zmiany jezyka - to gdzie to moze byc?

Opublikowano
  • Autor
kurcze nie potrafie tego znalezc, wchodze w 17 pozniej 10 adaptation i tu niby w kanale 4 sie ustawia jezyki ale ten kanal pokazuje mi error. Jest tu taka lista rozwijana z opcjami ale nie ma tu opcji zmiany jezyka - to gdzie to moze byc?

Przeciez zmiana jezyka nie jest w ADAPTACJI 10 tylko w LongCoding :wink: BYTE 8 ---> i w podpowiedziach zmienisz

Opublikowano

ooooto chodziło, dzięki ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jak masz TUNER TV to tak :wink:

Opublikowano

panowie potrzebuje zmienic w swoim angliku srednie spalanie z gal/mil na litr/km. ktos podpowie

nie chce nigdzie grzebac zeby szkody nie narobic

:-)

Opublikowano
  • Autor
panowie potrzebuje zmienic w swoim angliku srednie spalanie z gal/mil na litr/km. ktos podpowie

nie chce nigdzie grzebac zeby szkody nie narobic

:-)

Zmieniasz to w 17 Instruments ---> Long Coding Helper reszte masz w podpowiedziach .

Opublikowano
panowie potrzebuje zmienic w swoim angliku srednie spalanie z gal/mil na litr/km. ktos podpowie

nie chce nigdzie grzebac zeby szkody nie narobic

:-)

wystarczy w MMI ustawisz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.