Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No szkoda, ale ważne że przynajmniej trochę się opuszcza :wink:

Opublikowano
No szkoda, ale ważne że przynajmniej trochę się opuszcza :wink:

Tylko czasami nie bardzo wraca na miejsce.

Opublikowano

własnie, a jeśli już wraca to i tak nie do dokładnie takiej samej pozycji jak przed opuszczeniem...

Opublikowano
własnie, a jeśli już wraca to i tak nie do dokładnie takiej samej pozycji jak przed opuszczeniem...

:thumbup1:

Opublikowano
własnie, a jeśli już wraca to i tak nie do dokładnie takiej samej pozycji jak przed opuszczeniem...

Trzeba mieć pamięć foteli chyba żeby działało jak trzeba...

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
własnie, a jeśli już wraca to i tak nie do dokładnie takiej samej pozycji jak przed opuszczeniem...

Faktycznie, "zapomina" w jakiej pozycji było jak ruszymy, ale jest na to sposób :naughty:

Kiedy już wycofamy, trzeba przełączyć lusterka na "0" i wraca do tej samej pozycji.

Opublikowano

Pany a gdzie sie wylacza swiatla do jazdy dziennej tylko chodzi mi o tylne ledy?

Opublikowano
  • Autor
Pany a gdzie sie wylacza swiatla do jazdy dziennej tylko chodzi mi o tylne ledy?

09 ---> Coding 07 ---> LongCodinHelper ---> BYTE 2 ---> Bit 7 zmiana z 1 na 0

Opublikowano

Thx mate

Opublikowano

a da sie zrobic tak zeby zw swiatlami do jazdy dziennej LED swiecily sie tez swiatla z tylu? Tylko ze ja nie mam ledowych z tylu tylko zwykle. Da sie tak zrobic??

Opublikowano
a da sie zrobic tak zeby zw swiatlami do jazdy dziennej LED swiecily sie tez swiatla z tylu? Tylko ze ja nie mam ledowych z tylu tylko zwykle. Da sie tak zrobic??

da się ustawiasz tylko przez VCDS :wink:

64042356.jpg

Opublikowano
koledzy da sie tak zakodowac zeby halogeny dalo sie wlaczyc ze swiatlami do jazdy dziennej LED?

dzis probowalem uruchomic halogeny i mi chodzilo o to czy mege je niezaleznie wlanczac przyciskiem? po zakodowaniu swieca caly czas z ledami;/

Opublikowano
koledzy da sie tak zakodowac zeby halogeny dalo sie wlaczyc ze swiatlami do jazdy dziennej LED?

dzis probowalem uruchomic halogeny i mi chodzilo o to czy mege je niezaleznie wlanczac przyciskiem? po zakodowaniu swieca caly czas z ledami;/

Inaczej nie da się zakodować, tylko jako światła do jazdy dziennej i w tym momencie zapalają się jak ledy:wink:

Opublikowano

Czy zna ktoś z kolegów procedurę kodowania aby funkcja start/stop działała przy nie zapiętych pasach.

Opublikowano

masz w pierwszym poście, czytamy, czytamy :wink:

PARKING BRAKE 53 :

Zwolnienie hamulca bez zapięcia pasów bezpieczeństwa

53-Parking Brake ---> Security Access 16---> (kod 25194) --->ADAPTACJA 10 ---> Channel 7 zmiana z 1 na 0 .

Zwolnienie hamulca bez przyciskania napedała

53- Parking Brake ---> Security Access 16 --->(kod 25194)---> ADAPTACJA 10 ---> Channel 4 zmiana z 1 na 0 .

Wyłączenie komunikatu podczas gdy jest na biegu

53-Parking Brake ---> Security Access 16 ---> (kod 25194) ---> ADAPTACJA10 ---> Channel 3 zmiana z 1 na 0 .

Opublikowano

To co napisałeś mam już zrobione, chodzi mi o to żeby działała funkcja start/stop (automatycznie wyłącza pojazd na biegu jałowym np postój na światłach) bez zapiętych pasów.

Opublikowano

chciałbym Cię dobrze zrozumieć:

jeździsz bez pasów i funkcja eco - start/stop Ci nie działa.

gdy zapniesz pasy dopiero Ci start/stop działa, tak?

Opublikowano

Dokładnie jest jak napisałeś, jeszcze musi być oczywiście klima na auto i pozamykane wszystkie drzwi żeby funkcja działała.

Opublikowano

Panowie a jak jest w przepisach czy w przypadku swiatel do jazdy dziennej tyl wg prawa ma sie palic czy moze sie nie palic??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.