Opublikowano 13 Grudnia 20169 l Witam. Czy a jest mozliwość włączenia wizualizacji czujników parkowania na radiu concert?
Opublikowano 14 Grudnia 20169 l Za pomocą VCDS? Można jaśniej? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/153978-parktronic-pdc-mmi-2g-3g-wizualizacja-concert-2008-2012/
Opublikowano 14 Grudnia 20169 l Jest. W tym linku jest opisane od podstaw jak się nie ma czujników. Ja mam z tyłu czujniki i chodzi mi o to aby mieć wizualizacje na wyświetlaczu radia. Jest taka możliwość?
Opublikowano 14 Grudnia 20169 l Przeczytaj dokładnie temat. Jest tam kodowanie dla sterownika 4-kanałowego.
Opublikowano 14 Grudnia 20169 l Autor Moge wiekszymi literami w tamtym watku napisać KODOWANIE WIZUALIZACJI STEROWNIKA 4 KANAŁOWEGOCONCERT/SYMPHONY MMI 2G ,3G HIGH , LOW:10 PARK ASSIST ---> SECURITY ACCESS 16 ( 71679)CODING 07 ---> BYTE 0 BIT 4 zmiana z 0 na 1 .
Opublikowano 14 Grudnia 20169 l Wiem, wiem zabijecie mnie a na pewno Grzegorz - pierwsze pytanie chodzi o doświetlenie zakrętów, czy jeśli zaznacze ptaszkiem to co pokazuje strzałka żółta będzie ok i doświetlenie będzie działać?http://www.fotosik.pl/zdjecie/77c30f275e445bbd -drugie pytanie odnośnie wizualizacji parkowania. Najpierw wchodzę w 10 park assist, potem securuty access16 i tam wpisuje 71679 i klikam na do it!http://www.fotosik.pl/zdjecie/24bbd7a92d7776c2następnie wchodzę w coding 07 Byte 0 i tam zaznaczam ptaszkiem Bit 4?http://www.fotosik.pl/zdjecie/f0ea4923a6583615 Edytowane 14 Grudnia 20169 l przez resiak82
Opublikowano 14 Grudnia 20169 l witam Może pomożecie Mam problem z zakodowaniem kierownicy multifunkcyjnej. W oryginale wszystko hulało. Problem zaczął się wtedy, gdy uszkodziła się taśma (nie było klaksonu, airbag i sterowanie multi) Po zakupie o tych samych numerach koncówka 8K0953568F nie chce mi się zakodować w module 16 Po odznaczeniu w Long Coding Helper wyskakuje komunikat Coding rejected. error 31, Request out of range. W Module radia jest ok kodowanie Juz podmieniłem 2 moduły i tak samo. Multimetrem próbowałem zmierzyć sygnał na kostce 6-pinowej ale tylko na czerwonym jest minimalny sygnał. Jaki i na którym powinno być zasilanie Chyba pozostało mi tylko wykluczyć zimne luty w przyciskach. (Przyciski zamówiłem i czekam na podmiankę) Ale czy kodowanie mimo tego nie powinno wejść?? Jak sądzicie? Z góry dzięki.
Opublikowano 15 Grudnia 20169 l Z doświetlaniem sobie poradziłem. Tutaj jest fajnie opisane http://rapidklub.pl/discussion/690/vcds-jak-kodowac-poradnik-krok-po-kroku/p1 Dzięki za pomoc Witam. Zrobiłem kodowanie zgodnie z instrukcją. Niestety wizualizacji na radiu przy włączeniu wstecznego biegu nie ma. Co może być przyczyną? Po ponownej próbie kodowania udało się Wizualizacja działa Edytowane 15 Grudnia 20169 l przez resiak82
Opublikowano 21 Grudnia 20169 l Panowie mam takie kodowanie modułu 09 22000091C13CAFC00000400300003D0D4F1C5308A2090221000008000000030100000030000000 Przestały mi działać światła drogowe , godzie tego szukać,, Będę wdzięczny za pomoc
Opublikowano 23 Grudnia 20169 l Parametryzacja do PDc przód . PDc działa ale długich brak. Jeszcze raz dzięki za instrujcje do PDc przód.
Opublikowano 23 Grudnia 20169 l Autor twoje kodowanie22000091C13CAFC00000400300003D0D4F1C5308A2090221000008000000030100000030000000 pierwsze tu sprawdz260000108034AFC00081400300001D0D001C0708060102010000080004000201000000200000000Ty masz bixa ?
Opublikowano 28 Grudnia 20169 l Parametryzaca PDC przód :angry: twoje kodowanie22000091C13CAFC00000400300003D0D4F1C5308A2090221000008000000030100000030000000 pierwsze tu sprawdz260000108034AFC00081400300001D0D001C0708060102010000080004000201000000200000000Ty masz bixa ? TAk mam bixy nie skrętne.
Opublikowano 28 Grudnia 20169 l Autor bajt 0 jest inny bajt 14 jest inny22000091C13CAFC00000400300003D0D4F1C5308A2090221000008000000030100000030000000
Opublikowano 2 Stycznia 20179 l MMI 3G : Ukryte Zielone Menu : CAR ---> Cardevicelist ---> odznaczamy Auxiliary Heating CAR/carmenuoperation - znajdź Auxiliary Heating i zmień suwak na 5 RESTART MMI !!! 08 klimatronic ---> Coding - 07 ---> Long Coding Helper ---> Byte 1 Bit 3 zmiana z 0 na 1 08 klimatronic ---> Coding - 07 ---> Long Coding Helper ---> Byte 1 Bit 4 zmiana z 0 na 1 08 klimatronic ---> Adaptacja 10 ---> Chanel 6 ---> zmiana z 0 na 1 Nie mam w green menu "CAR/carmenuoperation - znajdź Auxiliary Heating i zmień suwak na 5" przez co nie wyświetla mi się ta funkcja w MMI
Opublikowano 2 Stycznia 20179 l Hej w momencie kiedy wsiadam do auta i włączam zapłon pojawia się denerwujące komunikat i dźwięk że są otwarte drzwi. Da się to wyłączyć? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto