Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Czy a jest mozliwość włączenia wizualizacji czujników parkowania na radiu concert?

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jest.

Opublikowano

Za pomocą VCDS? Można jaśniej?

Opublikowano

Jest.

W tym linku jest opisane od podstaw jak się nie ma czujników. Ja mam z tyłu czujniki i chodzi mi o to aby mieć wizualizacje na wyświetlaczu radia. Jest taka możliwość?

Opublikowano

Przeczytaj dokładnie temat.

Jest tam kodowanie dla sterownika 4-kanałowego.

Opublikowano
  • Autor

Moge wiekszymi literami w tamtym watku napisać :)



KODOWANIE WIZUALIZACJI STEROWNIKA 4 KANAŁOWEGO

CONCERT/SYMPHONY MMI 2G ,3G HIGH , LOW:

10 PARK ASSIST ---> SECURITY ACCESS 16 ( 71679)

CODING 07 ---> BYTE 0 BIT 4 zmiana z 0 na 1 .



Opublikowano

Wiem, wiem zabijecie mnie a na pewno Grzegorz :)

- pierwsze pytanie chodzi o doświetlenie zakrętów, czy jeśli zaznacze ptaszkiem to co pokazuje strzałka żółta będzie ok i doświetlenie będzie działać?

http://www.fotosik.pl/zdjecie/77c30f275e445bbd

-drugie pytanie odnośnie wizualizacji parkowania. Najpierw wchodzę w 10 park assist, potem securuty access16 i tam wpisuje 71679 i klikam na do it!

http://www.fotosik.pl/zdjecie/24bbd7a92d7776c2

następnie wchodzę w coding 07 Byte 0 i tam zaznaczam ptaszkiem Bit 4?

http://www.fotosik.pl/zdjecie/f0ea4923a6583615

Edytowane przez resiak82

Opublikowano

witam

Może pomożecie

  • Mam problem z zakodowaniem kierownicy multifunkcyjnej. W oryginale wszystko hulało.
    Problem zaczął się wtedy, gdy uszkodziła się taśma (nie było klaksonu, airbag i sterowanie multi)
    Po zakupie o tych samych numerach koncówka 8K0953568F nie chce mi się zakodować w module 16
    Po odznaczeniu w Long Coding Helper wyskakuje komunikat
    Coding rejected. error 31, Request out of range.
    W Module radia jest ok kodowanie
    Juz podmieniłem 2 moduły i tak samo.
    Multimetrem próbowałem zmierzyć sygnał na kostce 6-pinowej ale tylko na czerwonym jest minimalny sygnał. Jaki i na którym powinno być zasilanie
    Chyba pozostało mi tylko wykluczyć zimne luty w przyciskach. (Przyciski zamówiłem i czekam na podmiankę)
    Ale czy kodowanie mimo tego nie powinno wejść??
    Jak sądzicie?
    Z góry dzięki.

Opublikowano

tak

Opublikowano

Z doświetlaniem sobie poradziłem. Tutaj jest fajnie opisane http://rapidklub.pl/discussion/690/vcds-jak-kodowac-poradnik-krok-po-kroku/p1

Dzięki za pomoc

Witam. Zrobiłem kodowanie zgodnie z instrukcją. Niestety wizualizacji na radiu przy włączeniu wstecznego biegu nie ma. Co może być przyczyną?

Po ponownej próbie kodowania udało się ;) Wizualizacja działa

Edytowane przez resiak82

Opublikowano

Panowie mam takie kodowanie modułu 09

22000091C13CAFC00000400300003D0D4F1C5308A2090221000008000000030100000030000000

Przestały mi działać światła drogowe , godzie tego szukać,,

Będę wdzięczny za pomoc

Opublikowano

Parametryzacja do PDc przód . PDc działa ale długich brak. Jeszcze raz dzięki za instrujcje do PDc przód.

Opublikowano
  • Autor

twoje kodowanie

22000091C13CAFC00000400300003D0D4F1C5308A2090221000008000000030100000030000000

pierwsze tu sprawdz

260000108034AFC00081400300001D0D001C0708060102010000080004000201000000200000000


Ty masz bixa ?

Opublikowano

Parametryzaca PDC przód :angry: :angry:


twoje kodowanie

22000091C13CAFC00000400300003D0D4F1C5308A2090221000008000000030100000030000000

pierwsze tu sprawdz

260000108034AFC00081400300001D0D001C0708060102010000080004000201000000200000000


Ty masz bixa ?

TAk mam bixy nie skrętne.

Opublikowano
  • Autor

bajt 0 jest inny

bajt 14 jest inny

22000091C13CAFC00000400300003D0D4F1C5308A2090221000008000000030100000030000000

Opublikowano

MMI 3G :

Ukryte Zielone Menu :

CAR ---> Cardevicelist ---> odznaczamy Auxiliary Heating

CAR/carmenuoperation - znajdź Auxiliary Heating i zmień suwak na 5

RESTART MMI !!!

08 klimatronic ---> Coding - 07 ---> Long Coding Helper ---> Byte 1 Bit 3 zmiana z 0 na 1

08 klimatronic ---> Coding - 07 ---> Long Coding Helper ---> Byte 1 Bit 4 zmiana z 0 na 1

08 klimatronic ---> Adaptacja 10 ---> Chanel 6 ---> zmiana z 0 na 1

Nie mam w green menu "CAR/carmenuoperation - znajdź Auxiliary Heating i zmień suwak na 5" przez co nie wyświetla mi się ta funkcja w MMI

Opublikowano

Hej w momencie kiedy wsiadam do auta i włączam zapłon pojawia się denerwujące komunikat i dźwięk że są otwarte drzwi. Da się to wyłączyć?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.