Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
18 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Ponad 600 km:hi:

Byłeś w muzeum Trabanta w Zwickau?

Wybieralem sie kilka razy ale jakos nigdy to nie doszlo do skutku:) moze nadrobie ten temat.

 

Wiec tak. Udalo mi sie zakodowac zwalnianie hamulca przy ruszaniu do przodu w zapietych pasach i bez ale mam pytanie czy to nie skraca zywotnosci recznego? bo mam wrazenie ze jak ruszam to on jeszcze troche trzyma?

ciekawsza opcja wydaje sie zaciaganie hamulca recznego po wyciagnieciu kluczyka. Podpowie ktos?! Widzialem tutaj jak sie to robi na zdjeciu ale u mnie nie wyswietla sie takie menu rozwijane do wyboru jak na tym zdjeciu.

Edytowane przez lukpie

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sory ze tak post pod postem..

Po rozkodowaniu vin wychodzi na to ze mam

1N3 Układ wspomagania kierowania, zalezy od prędkości (Servotronic) i 2H0 Bez "drive select". Czy moglby ktos podrzucic kodowanie i instrukcje co mialbym zrobic zeby to ogarnac? samo kodowanie wystarczy? czy trzeba cos dokladac?

 

Opublikowano
46 minut temu, lukpie napisał(a):

sory ze tak post pod postem..

Po rozkodowaniu vin wychodzi na to ze mam

1N3 Układ wspomagania kierowania, zalezy od prędkości (Servotronic) i 2H0 Bez "drive select". Czy moglby ktos podrzucic kodowanie i instrukcje co mialbym zrobic zeby to ogarnac? samo kodowanie wystarczy? czy trzeba cos dokladac?

 

Samym kodowaniem nie uruchomisz. Musisz wiązkę i przyciski dokładać. Poszukaj na forum bo jest już opisane co i jak.

Opublikowano
19 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Samym kodowaniem nie uruchomisz. Musisz wiązkę i przyciski dokładać. Poszukaj na forum bo jest już opisane co i jak.

ok dzieki za info a wiec pewnie nie bede tego robil bo az tak pewnie sie nie czuje w tym temacie:)

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Czy ktoś może podpowiedzieć gdzie wyłączyć te nie potrzebne automatyczne wyłączanie silnika jak otwieram drzwi kierowcy?

Opublikowano

Sterownik komfortu 46, ustaw ostatni Byte na wartość HEX 00.

Opublikowano
1 godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Sterownik komfortu 46, ustaw ostatni Byte na wartość HEX 00.

Dziękuję bardzo

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie S5 2014 chciałbym włożyć ledowe kierunki przód. Jakie kodowanie żeby nie było błędu? 

Opublikowano

Żadne. Nie ma takiej opcji.

Opublikowano
1 godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Żadne. Nie ma takiej opcji.

Czyli pozostaje kupić żarówkę z rezysorem odpowiednim ?

Opublikowano

Panowie potrzebuje porady z kodowaniem 

Mam fotel kierowcy z pamięcią. 

Jakie kodowanie do komfortowego odsuwania i dosuwanie fotela przy wsiadaniu i wysiadaniu ? S5 2014

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A da się zrobić  tez takie odsuwanie w zwyklej a4 b8 allroad? 

Opublikowano

Witajcie, może ktoś wie jak zakodować wyłączenie czujników parkowania (tył) po wpięciu się kablem od bagażnika rowerowego. Podobno da się to zrobić. (P.S. Kupiłem auto już z zamontowanym hakiem wpinanym)

Opublikowano
1 minutę temu, ironweb napisał(a):

Witajcie, może ktoś wie jak zakodować wyłączenie czujników parkowania (tył) po wpięciu się kablem od bagażnika rowerowego. Podobno da się to zrobić. (P.S. Kupiłem auto już z zamontowanym hakiem wpinanym)

Uzupełnij najpierw poprawnie profil, bo nawet nie wiadomo o jakie auto, rocznik i model auta chodzi, a są między poszczególnymi modelami różnice.

Opublikowano
3 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Uzupełnij najpierw poprawnie profil, bo nawet nie wiadomo o jakie auto, rocznik i model auta chodzi, a są między poszczególnymi modelami różnice.

Sorry faktycznie mój błąd A4 B8 Avant 2013

Opublikowano

Wrzuć pełny auto-scan. 

Opublikowano
3 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Wrzuć pełny auto-scan. 

Jasne wieczorkiem, teraz jestem w pracy. Dzięki!

Opublikowano
Opublikowano

Wygląda jakbyś nie miał sterownika przyczepy do tego haka.

Opublikowano

dziś obczaję czy zamontowany jest oryginalny sterownik haka czy coś pomodzone  ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.