Treść opublikowana przez luku86
-
A4 B8 2.0TDI długo kręci
Podpinam sie bo u mnie to samo
-
Cglc 2.0 177 Cisnienie
Proszę mi powiedzieć czy tutaj coś jest nie tak ? Czy to normalne że są takie spadki cisnienia paliwa ? Raz na jakiś czas dłużej zakręci zanim odpali. https://youtu.be/knexlDXg7Ys?si=yx_rHQqkWI8oLx4Z
-
Problem z Webasto w A4 B8
Bardzo dziękuję wam
-
Problem z Webasto w A4 B8
Niestety ale nie ma tam informacji o bezpieczniku dla webasto
-
Problem z Webasto w A4 B8
Niemam jej dlatego pytam
-
Problem z Webasto w A4 B8
Który to bezpiecznik od webasto?
-
Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Masz nr części?
-
CGLC sprawdzenie, naprawa , remont
I jak ? Naprawiłeś?
-
Czy wyprogramowanie EGR może powodować problemy z DPF oraz niedogrzaniem silnika w A4 B8 2.0TDI?
Właśnie powinno Ci poprawić się z dogrzewaniem silnika bo większość przypadków to wina nie dogrzewajacego się silnika jest przez egr .. trzeba tam w ECU pozmieniać przy sprawnym egr i problem z niedogrzaniem znika
-
Imbus pompy oleju w A4 B8 2.0TDI
Co ile go powinno się zmieniać? Mam 70 tys km już nalatane na imbusie 10mm
-
Czy ta pompa oleju w A4 B8 2.0TDI jest już poprawiona?
To jak ? Odpowiesz nam ?
-
Niskie ciśnienie paliwa CR w A4 B8 2.0TDI
Dzięki
-
Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Jaki koszt
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
-
Niskie ciśnienie paliwa CR w A4 B8 2.0TDI
Jaka jest poprawna wartość cisnienia na listwie cr w 2.0 tdi cglc ? Od ile do ile powinno być??
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
A da się zrobić tez takie odsuwanie w zwyklej a4 b8 allroad?
-
Czy ta pompa oleju w A4 B8 2.0TDI jest już poprawiona?
Ale chciałbym wiedzieć wiedzieć np dlaczego mam się nie martwić? Czy jest już coś tam poprawione ? Napisz uzasadnienie może żeby inni też wiedzieli i nie pisali kilkadziesiąt postów... Ciężko napisać dlaczego tak sądzisz?
-
Czy ta pompa oleju w A4 B8 2.0TDI jest już poprawiona?
Tzn ? Czemu
-
Czy ta pompa oleju w A4 B8 2.0TDI jest już poprawiona?
Witam Jak widać na załączonym obrazku serwis wymienił pompe oleju . Czy ta pompa z oznaczeniem 03L115105F jest już jakaś poprawioną wersją ? Czy jest tam ołówek czy bez niego już ? Przejechałem już 70 tys km ...czy wypadałoby sprawdzic cos tam ?
-
Kodowanie akumulatora
Witam Jakie wartości i gdzie w vcds mogę wpisać aby ten akumulator zamontować? *Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy.->Nowicjusz Zapraszam również tu ->Regulamin Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - temat przeniesiony
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Dziękuję bardzo
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Czy ktoś może podpowiedzieć gdzie wyłączyć te nie potrzebne automatyczne wyłączanie silnika jak otwieram drzwi kierowcy?
-
chiptuning na dolnym śląsku wasze opinie
Gdzie polecacie do zrobienia nowej mapy auta ?
-
Jaki bagnet serwisowy do A4 B8 2.0TDI?
Dziękuję
-
Jaki bagnet serwisowy do A4 B8 2.0TDI?
Witam Poproszę o linka z allegro lub ktoś ma na sprzedaż? Bagnet do mierzenia oleju silnikowego 2.0 tdi 177 km cglc 2o13 rok allroad polift Pozdrawiam