Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zdejmowanie tapicerki z drzwi (boczka drzwiowego)


KrzyHo

Rekomendowane odpowiedzi

o jaką sprężynke chodzi , bo ja przy lince nie mam zadnej , czy to nalezy sobie domontowac by klameczka nie latała? :mysli:

zapewne chodzi o tą sprężynkę co jest w klamce wewnętrznej :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jaką sprężynke chodzi , bo ja przy lince nie mam zadnej , czy to nalezy sobie domontowac by klameczka nie latała? :mysli:

zapewne chodzi o tą sprężynkę co jest w klamce wewnętrznej :cool1:

aaa.. szkoda tylko ze juz złozyłem tapicere :wallbash: bystrzak ze mnie. :kox:

ale to juz nie pora na takie prace, pora na browara. Dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za odgrzebywanie, ale możecie pociągnąć temat sprężynki w klamce? Patrze i nie widzę, a rozumiem, że odpowiada ona za to, że klamka nie wraca na swoje miejsce, po jej pociągnięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za odgrzebywanie, ale możecie pociągnąć temat sprężynki w klamce? Patrze i nie widzę, a rozumiem, że odpowiada ona za to, że klamka nie wraca na swoje miejsce, po jej pociągnięciu.

A co tu podciągać.

Odpowiada własnie za to.

Często pęka.

Jak jej nie ma - to klamka odstaje, jest luźna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie siedze i szukam jakichś sugestii odnośnie moich problemów i znalazłem kolejne rozwiązanie:)

mam chyba dzisiaj szczęśliwy dzień no i kolejną rzecz do zrobienia w weekend, dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko, tylko uchwyt klamki moich drzwi jest metalowy, a nie plastikowy i nie jest przykręcony na żadną śrubkę (drzwi prawy przód). Toteż nie za bardzo mi ten cały boczek chce zejść :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema mam pytanie muszę zdjąć boczek drzwi pasarzera tylko nie zabardzo wiem jak odłączyc kostkę od el. szyb od przycisku bo jak ciągnę w dół to cieżko siedzi i nie chce iść chyba że coś źle robie może ktos poradzic jak to powinno zejść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xXPiotrekXx19 z boku powinien być taki dzyndzel jak dobrze kojaże, może być troche "zaruściałe" więc troche trzeba użyć siły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie boczków

czy możlwie jest, że obydwa boczki z przodu są źle założone? Dokładnie chodzi o to że dekory w drzwiach nie idą w jednej linii z dekorami w środkowym kokpicie. Brakuje parę milimetrów. Reszta elemtentów z boczków też nie idzie w linni, także stawiam na boczki. Podejrzewam, że są tam właśnie jakieś haczyki. Może brakuje jakiś gumowych amortyzatorów w haczykach? Miałem takie w 80'tce.

pozdrawim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...