Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 1.9 TDI AWX] wiecej mocy ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie radze podchodzic do fmic w a4,jesli ktos wczesniej nie robil

Opublikowano
  • Autor

skąd takie ostrzeżenie ctv?

Opublikowano

bo robilem fmic do nowego a4 i wiem ze nie jest latwo

Opublikowano
wiem ze nie jest latwo

masz na myśli montaż ? :roll: Czy coś innego ?

Opublikowano

montaż,ilosc miejsca,grubosc rdzenia,prowadzenie rur,halogeny

Opublikowano

Ctv , moze moje pytanie wyda Ci sie glupie ale co to jest "fmic" ??

Opublikowano
Ctv , moze moje pytanie wyda Ci sie glupie ale co to jest "fmic" ??

To jest centralnie umieszczony intercooler.Tak jak na zdjeciu poniżej :wink:

fmic_no_bumper.jpg

Opublikowano
  • Autor

bardzo ładna ,poglądowa fotka,

mam pytanie z czego są zrobione rury dolotowe i wylotowe Fmic-a?czy mogą być one z tworzywa sztucznego czy raczej z jakiegoś metalu?

Opublikowano

aluminium,nierdzewka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja juz przerabialem temat FMIC'a (koszt ok. 2000zl) i dalem sobie spokoj bo za duzo byloby roboty przy tym niestety kosztem usuniecie oryginalnych czesci... Po prostu w A4 (B6) jest b. malo miejsca na wydajniejszy intercooler niz seria... Lepiej zainwestowac w wydech ze stali nierdzewki 2.5 cala caly kompletny od samego silnika do tlumika koncowego np. made by El-tec :roll:

Opublikowano
Ja juz przerabialem temat FMIC'a (koszt ok. 2000zl) i dalem sobie spokoj bo za duzo byloby roboty przy tym niestety kosztem usuniecie oryginalnych czesci... Po prostu w A4 (B6) jest b. malo miejsca na wydajniejszy intercooler niz seria... Lepiej zainwestowac w wydech ze stali nierdzewki 2.5 cala caly kompletny od samego silnika do tlumika koncowego np. made by El-tec :roll:

przyjedz to zrobimy fmic :grin:

Opublikowano
Ja juz przerabialem temat FMIC'a (koszt ok. 2000zl) i dalem sobie spokoj bo za duzo byloby roboty przy tym niestety kosztem usuniecie oryginalnych czesci... Po prostu w A4 (B6) jest b. malo miejsca na wydajniejszy intercooler niz seria... Lepiej zainwestowac w wydech ze stali nierdzewki 2.5 cala caly kompletny od samego silnika do tlumika koncowego np. made by El-tec :roll:

przyjedz to zrobimy fmic :grin:

Jakos wyleczylem sie z tego :razz: za duzo "zabawy" (ale kto wie moze sie skusze jeszcze... :cool: ) bo jesli chcialbym miec faktycznie duza powierzchnie tego Fmic'a, ktora rzeczywiscie bedzie miala powiedzmy 2x wieksza wydajnosc od serynjego IC to musialbym zmienic zderzak aby caly fmic wszedl bez wycinania belki i innych pier**l... :roll:

Opublikowano

jest "troszke" zabawy ale są efekty....nie ma nic za darmo

Opublikowano

Nie czaje

Skoro w USA są gotowe kity, tzw plug&play, i to 5 różnych producentów to co wy tu gadacie o jakis trudnościach z montażem??

Mam wszystkie wymiary rdzenia, rdzenia i endtanki, długości rur, konty...

Nic nie tniemy, nic nie kombinujemy.

Opublikowano
Skoro w USA są gotowe kity, tzw plug&play, i to 5 różnych producentów

Ale na pewno do TDI ?

Opublikowano
Skoro w USA są gotowe kity, tzw plug&play, i to 5 różnych producentów

Ale na pewno do TDI ?

Jak w USA to na pewno nie do TDI :cool:

Opublikowano
Jak w USA to na pewno nie do TDI

no wiesz... trochę tych TDI jednak też tam jest...

cały klub tdi www.tdiclub.com w koncu jezdzi gnojkami :)

Zwlaszcza na polnocy i Kanadzie jest wiecej.

Ale zapytałem, bo też sadze ze raczej poziek wspomniał o fmic do benzyny...

Opublikowano

jak to w usa wszystko pasuje bez bólu :lol:

Opublikowano

do tdi zastosujemy rozmiary ICka EvolutionR. pod turbine GT28rs i większa

taki: pod benzyne: 1.8T

http://www.ecodetuning.com/shop/cart.php?m=product_detail&p=688&c=38

a taki pod tdi:

http://www.ecodetuning.com/shop/cart.php?m=product_detail&p=689&c=38

i nie ma bata, żeby nie banglało!!

panowie nawet mi kumpel w USA konty zmierzył orurowania, no kurde jego blać :)

  • 11 lat później...
Opublikowano
W dniu 13.11.2006 o 19:31, pre_pl napisał:

najpierw zrób diagnozę silnika, musi być wszystko ok.

potem program - moc około 170PS

Ja wyciagnalem 187 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.