Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rosnąca temperatura po staniu lekkich korkach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, pisze ponieważ w szukaj nie znalazłem odpowiedzi która dała by mi 100% odpowiedź, a chodzi o to, że jeżdżąc dziś po mieście zauważyłem, że temperatura silnika wzrosła mi do 100-105 stopni stojąc w korkach, nie jeździłem jak wariat wszystko spokojnie a w korku stałem max 10 min. Dodam, że termostat miałem wymieniany razem z pompą wody jakoś w grudniu, termostat oryginalny kupiony w ASO natomiast pompa wody HEPU. Płyn chłodniczy rozmieszany z wodą destylowaną w odpowiednich proporcjach.

Opublikowano

U mnie do 108 potrafi dojść a na zegarku 90*C :decayed:

Sprawdzałeś temperatury VAGem?

Opublikowano
  • Autor

No wlaśnie nie mam jak, sam nie mam a kumpel który posiada jest akurat na wakacjach więc będę musiał wyczekać kilka dni żeby sprawdzić

Opublikowano

Jeśli na vagu pokaże taką samą temp.to padła viskoza

Opublikowano

Viskoza, albo jest jeszcze inna opcja jeżeli masz klimę kolego i jeździsz na klimie. Masz takową?

Opublikowano
  • Autor

Nie nie posiadam klimy niestety a może i dobrze :P

Opublikowano

Klima posiada swój wiatrak, a jeśli silnik złapie dość wysoką temperaturę włącza się i on. Stąd myślałem, że możesz mieć spalony ten wiatrak tak jak miało to miejsce u mnie :) 10 min w korku na włączonej klimie i silnik zaraz się grzał.

Opublikowano

Kolego znam przypadek padnięcia nowej pompy po 2kkm...

Daj znać jak rozwiążesz problem

Opublikowano

a czujnik temperatury cieczy sprawdzałes? Kiedys miałem podobny przypadek ale auto gotowało mi sie podczas jazdy, przez uszkodzona pompe.

Opublikowano
U mnie do 108 potrafi dojść a na zegarku 90*C :decayed:

Sprawdzałeś temperatury VAGem?

Fr0styyy ja mam podobnie, ostatnio sprawdzałem na vagu 109 a na blacie 90 -czy to normalne? bo juz chcialem czujnik wymieniac

Opublikowano
U mnie do 108 potrafi dojść a na zegarku 90*C :decayed:

Sprawdzałeś temperatury VAGem?

Fr0styyy ja mam podobnie, ostatnio sprawdzałem na vagu 109 a na blacie 90 -czy to normalne? bo juz chcialem czujnik wymieniac

Chyba tak, bo jeżdżę tak od miesięcy i żadnych innych złych objawów.

Opublikowano
U mnie do 108 potrafi dojść a na zegarku 90*C :decayed:

Sprawdzałeś temperatury VAGem?

Fr0styyy ja mam podobnie, ostatnio sprawdzałem na vagu 109 a na blacie 90 -czy to normalne? bo juz chcialem czujnik wymieniac

Chyba tak, bo jeżdżę tak od miesięcy i żadnych innych złych objawów.

:eusathink:

U mnie na postoju VAG pokazuje 97-98, a po podłączeniu VAG-a odrazu po zjechaniu z trasy, przejechanej spokojnie, pokazywał 96 stopni.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.