Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szewczyk

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, Mam podobny problem, po wymianie rozrządu zaczęło dziwnie charczec okoloce 1100-1200 obr. Wraz z wzrostem temperatury "charczenie " tez robi sie coraz głośniejsze. Dodam tylko, że wymieniłem rozrząd bez pompy wody (nie bijcie ) Pompa ma niecałe dwa lata mechanik sprawdził i stwierdził ze jest w bardzo dobrym stanie. Dodatkowo wymieniłem łożyska na wisko - to w łapie silnika , oraz na alternatorze co nie zlikwidowało dzwięku :| Czyżby to pompa wody jednak kwiczy ? posłuchajcie -
  2. Wiec temp 94.5 na vag jest ok? cały czas trzyma mi taka temp -nie za dużo?
  3. Fr0styyy ja mam podobnie, ostatnio sprawdzałem na vagu 109 a na blacie 90 -czy to normalne? bo juz chcialem czujnik wymieniac
  4. dzieki wielkie
  5. dokleje sie bo nigdzie nie znalazlem. Powie mi ktos jaki jest kod (numer czesci)czujnika temp w króccu silnika przy bloku zielony a4 95r ADP 1.6 Dodatm tylko ze jest tylko jeden czterostykowy Dzieki
  6. szewczyk odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    sluchajci mam problem z przepalajaca sie zarowka, a mianowicie przepala sie ciagle jedna a ta sama ma budziku w okolicach 260 zarowke wymieniam srednio raz w miesiacu Czy to jakies zwarcie? dodam tylko, ze zadnych bledow na vagu Pozdr
  7. witam. podepne sie pod temat bo mam podobnie . Moze zaczne od poczatku , wszystko zaczelo sie od tego jak woda zplynela z ukladu chlodzenia (pekniety wezyk) :wallbash:na szczescie zdazylem sie szybko zoorientowac gdy tem skoczyla do ponad 110. Po naprawie owego wezyka temp trzyma na 96stopni a nawet wiecej przy ostrzejszej jezdzie na vagu po wykasowaniu bledow po tygoniu nie pokazalo nic. Wszystkie czujniki ok oprocz 00561 - Mixture Adaptation 15-00 - Adaptation Limit zaobserwowalem wieksze spalanie jutro wymieniam termostat co moze byc jeszcze nie tak? pozdr
  8. Witam wszystkich zakochanych w Audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.