Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Ku przestrodze kupowaniu na forum

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zakładam ten temat aby przestrzec potencjalnych klientów używanych rzeczy sprzedawanych przez niepoważne osoby z forum.

Jeden z forumowiczów napisał ogłoszenie że sprzeda halogen do B5.

Zadzwoniłem więc i zapytałem o niego.

Kolega zmienił zderzak i zostały mu dwa halogeny. Postanowiłem kupić jeden od niego.

Nie pytałem czy jest zardzewiały i szkiełko nie jest zmatowione bo byłem pewny że halogen jest w dobrym stanie. Po trzech dniach przyszła paczka. Myślałem, że wyjdę z siebie. W środku odbłyśnik tak zardzewiały że nic nie było widać. Styki lutowane, jak zdjąłem wieczko od razu kabelki sie urwały. Zdjęcia poniżej.

Szybki telefon do sprzedawcy, on na to że jak wysyłał halogen to jego stan był dobry i nic w nim nie było robione. Wysłałem poniższe zdjęcia mailem na skrzynkę kolegi aby sam ocenił, niestety kontakt się urwał.

Następnym razem na pewno będę uważał.

502d63fc6ff5a7a4.jpg

44910974b6a03c7f.jpg

4885bbc9a42b1dca.jpg

38d24e27f6fe34f7.jpg

5df642d5ae40ab1f.jpg

d0e50dfd0b5032bf.jpg

9f8ca4afec7c3f2c.jpg

Opublikowano

To może się pochwal , kto Cię tak w jajo zrobił bo w tej chwili to ponad 10 000 ludzi mamy podejrzanych :kwasny:

Opublikowano

no no pochwal się, może jakaś kara pójdzie :)

Opublikowano

winowajca powinien mieć zakaz wstępu do działu "sprzedam" :evil:

Opublikowano

Tez miałem podobny przypadek.Dałem ogłoszenie o kupnie dojazdówki 16 a koleś wysłał mi 17 i dodatku inny roztaw śrób.Kupowałem to dla znajomego.Wsadził do bagażnika bo uznaliśmy że 17 może być.Głupia mina była jak kapcia złapał :gwizdanie: a tu śróby nie pasują.

Niestety nie pamiętam od kogo kupiłem.A maila skasowałem. :(

Przestroga dla innych :)

Opublikowano
  • Autor

TULI

Opublikowano

Banda złodzieji i naciągaczy - :evil:

Korzen jak kupileś przez neta to do 10 dni masz prawo oddać bez podania powodu.

Skąd jest ten Tuli - może ktoś jest z jego rejonu to podjecie do niego .

Brałeś za pobranem - namiar musisz mieć.

Opublikowano

Myślę że zarząd powinien się TYM zająć :)

a nie samosądy.

Opublikowano
  • Autor

Brałem za pobraniem bo nie chciał pieniędzy na konto, a mi zależało na czasie bo jezdzilem z halogenem bez szybki.

Proponuje podczepić temat w sprzedam i tyle.

Halogen właśnie połamałem i zostało mi samo szkiełko. Za chwilę spoleruje i przykleje do mojego.

Opublikowano

do watku w korym jest wystawiony przedmiot na sprzedaz mozna po zakupie wystawic opinie. JESTEM ZADOWOLONY, NIE JESTEM.

Opublikowano

no ludzie... jak tak można.... niezłe skurw.......wo :wallbash:

Opublikowano

i to za kilka glupich zl!!!

Opublikowano

Normalnie dziadostwo . Pośmiewisko robi z siebie ten spzredawca .

Bossa na wsi u siebie napewno udaje bo audicą jeżdzi , o ile woogóle jest posiadaczem audi.

To nie fan audi to d*pa .

Napiętnować - wystawić jego login w jakimś nowym dziale - pod tytułem " nieuczciwi"

Za pare złoty dziada z siebie robić - :polew:

Opublikowano

Sprawa trafiła do rozpatrzenia. Poczekamy co sprzedawca ma do powiedzenia. Narazie proszę nie pisać. Dzieki z góry. :notworthy:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

tyle bylo by tej sprawy...

Opublikowano

no właśnie , sprawa znalazła jakiś finał czy została wyciszona?

Opublikowano

no właśnie , sprawa znalazła jakiś finał czy została wyciszona?

Trzeniu, nie pisz proszę takich bzdur typu "wyciszona", bo to się dziwnie kojarzy.

Wracamy do sprawy. Czekamy na info od sprzedawcy.

Opublikowano

Tuli jest zarejestrowany od prawie pół roku a tylko 8 wiadomości więc wątpię aby napisał coś na swoje usprawiedliwienie

Opublikowano

Tuli jest zarejestrowany od prawie pół roku a tylko 8 wiadomości więc wątpię aby napisał coś na swoje usprawiedliwienie

Napisał do mnie PW - zostało wrzucone do przejrzenia dla całego Zarządu Klubu i decyzja będzie podjęta.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.