Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Ku przestrodze kupowaniu na forum

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra nie kłóćmy się było minęło i nie ma powrotu żałuje że tak się stało trudno

Opublikowano

dobra nie kłóćmy się było minęło i nie ma powrotu żałuje że tak się stało trudno

Dokładnie - nie ma co się kłócić :good:

Najciekawsze jest to, że Tuli nie pofatygował się za bardzo żeby chociaż odezwać się w tym wątku.

Opublikowano
  • Autor

dobra nie kłóćmy się było minęło i nie ma powrotu żałuje że tak się stało trudno

ale kto się kłóci ?[br]Dopisany: 17 Sierpień 2008, 15:14 _________________________________________________

dobra nie kłóćmy się było minęło i nie ma powrotu żałuje że tak się stało trudno

Dokładnie - nie ma co się kłócić :good:

Najciekawsze jest to, że Tuli nie pofatygował się za bardzo żeby chociaż odezwać się w tym wątku.

To właśnie świadczy o nim.

Opublikowano

Skoro już wiadomo jakie konsekwencje poniesie sprzedający to proponuję zamknąć temat. :)

Opublikowano

Moim skromnym zdaniem sprzedawca powinien odzyskać towar który sprzedawała a kaska powinna wrócić do kupującego.

Jak to ktoś pisał.....jesteśmy jedną społecznością.

Opublikowano

Powiem tak

Macie neta, pocztę, GG, itd itd...

W czym problem powiedzieć podeślij mi fotki to się zastanowię czy kupić

A tak sprzedający w dobrej wierze wysyła coś powiedzmy o wartości 100 za 40 i myśli że jest ok a z drugiej strony klient kupił coś za 40 za co miał dać 100 i się cieszy że sfrajerował sprzedawce a później rozczarowania.

Myślę że nie tędy droga aby komuś coś zarzucać -- zawiodła komunikacja

wiem że to nie allegro ale fotka tego co sprzedajemy wielce wskazana

np fotosik

Nikogo nie chcę bronić ani ganić ale dobre chęci nie wystarczą a do tego tak bywa jak się kota w worku kupuje. A w ogóle nie wiem czy dobrze przeczytałem to paczka była pobraniowa-- trzebabyło nie odebrać....

Pozdrawiam

Opublikowano

Moim skromnym zdaniem sprzedawca powinien odzyskać towar który sprzedawała a kaska powinna wrócić do kupującego.

Jak to ktoś pisał.....jesteśmy jedną społecznością.

Nieczęsto sie z Tobą zgadzam, ale tym razem :good:

Opublikowano
  • Autor

Powiem tak

Macie neta, pocztę, GG, itd itd...

W czym problem powiedzieć podeślij mi fotki to się zastanowię czy kupić

A tak sprzedający w dobrej wierze wysyła coś powiedzmy o wartości 100 za 40 i myśli że jest ok a z drugiej strony klient kupił coś za 40 za co miał dać 100 i się cieszy że sfrajerował sprzedawce a później rozczarowania.

Myślę że nie tędy droga aby komuś coś zarzucać -- zawiodła komunikacja

wiem że to nie allegro ale fotka tego co sprzedajemy wielce wskazana

np fotosik

Nikogo nie chcę bronić ani ganić ale dobre chęci nie wystarczą a do tego tak bywa jak się kota w worku kupuje. A w ogóle nie wiem czy dobrze przeczytałem to paczka była pobraniowa-- trzebabyło nie odebrać....

Pozdrawiam

4 dni mi zdjęcia wysyłał

Jak inicjator tego tematu proszę o kłódeczkę.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.