Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dywaniki welur B6


marekg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy dywaniki materiałowe oryginalne posiadają swój numer VAG ? potrzebuję przednie do B6 w kolorze dla wnętrza swing LC. Dzięki z góry

aaa jeszcze jedno, pióra do AERO jaki mają numerek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy dywaniki materiałowe oryginalne posiadają swój numer VAG ? potrzebuję przednie do B6 w kolorze dla wnętrza swing LC. Dzięki z góry

Zestaw dywaników welurowych na przód w kolorze ciemnoszary (swing): 8E1 061 225 E 91H

aaa jeszcze jedno, pióra do AERO jaki mają numerek?

Zestaw piór do wycieraczek AERO: 4B0 998 002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź. Przy wycieraczkach aero patrząc po cenie u Gajosa wnoszę, że chodzi o komplet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy jakim przebiegu wymieniacie dywaniki? Oryginalne mają wybitą datę produkcji więc widać czy jeżdżą w aucie od nowości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

welury nie wiem bo cały czas auto miało od nowości ori gumowe. I są nie do zdarcia. Mam z 2001 roku i tylko strona kierowcy ma delikatne przetarcie powierzchni. Reszta jak nowe. Welury kupiłem w tamtym roku zamienniki i mam dziure już pod prawym butem (max 20 tysiecy). Także jak kupować to tylko oryginalne.

Gumowe mają 11 lat i 200 tysięcy. moim zdaniem starczają na całe życie samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 letnie to ja mam welury i właśnie od kierowcy zaczyna się przecierać pod prawą nogą. Ciekaw jestem jak długo innym wytrzymują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź. Przy wycieraczkach aero patrząc po cenie u Gajosa wnoszę, że chodzi o komplet?

Tak - to jest numer kompletu (lewe + prawe pióro).

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

Gumowe mają 11 lat i 200 tysięcy. moim zdaniem starczają na całe życie samochodu.

Mój chodniczek gumowy kierowcy już nadaje się od wyrzucenia, bo odszedł rant od reszty i przemaka w tym miejscu.

Welur jeździ od nowości fury i raczej nie ma potrzeby go wymiany - trochę się kruszy guma od spodu w od kierowcy, ale przetarć brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede zakladal jeszcze jednego tematu a chce zapytac o dywaniki. Czy sa jakies polecane zamienniki z grubego materialu? Kupilem do siebie ori i mi kierowcy wytrzymal 2 lata a cena za 2 - 60 euro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje ori welury mają 11 lat i ponad 221 tys. przebiegu i mam tak samo jak kolega bobikos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę odgrzać kotleta niestety. Chciałem w końcu zamówić nowe dywaniki (w ubiegłym roku odpuściłem temat).

Kwestia jest taka, że numer jaki znaleźliście to 8E1 061 225 E 91H

W ASO natomiast dzisiaj mi znaleźli po VIN inne dywaniki, 8E1 863 691A 91H ... Kolor się zgadza. Czy ma ktoś ochotę/możliwość sprawdzić o co kaman? powiedzieli mi, że to co znaleźli to dywaniki materiałowe na przód. Poprosiłem żeby mi to jeszcze poszukali na jutro ale mam zagwózdkę z tym. Any idea?

---------- Post dopisany 20-04-2013 at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2013 at 19:30 ----------

muszę odgrzać kotleta niestety. Chciałem w końcu zamówić nowe dywaniki (w ubiegłym roku odpuściłem temat).

Kwestia jest taka, że numer jaki znaleźliście to 8E1 061 225 E 91H

W ASO natomiast dzisiaj mi znaleźli po VIN inne dywaniki, 8E1 863 691A 91H ... Kolor się zgadza. Czy ma ktoś ochotę/możliwość sprawdzić o co kaman? powiedzieli mi, że to co znaleźli to dywaniki materiałowe na przód. Poprosiłem żeby mi to jeszcze poszukali na jutro ale mam zagwózdkę z tym. Any idea?

podnoszę temat,

Może któryś z kolegów oblatany w ETCE i znający "tajniki" VAG odnośnie części czy akcesoriów jest w stanie coś wyjaśnić? strasznie mnie ciekawi ten temat.

Tak bardzo, że postanowiłem zamówić te droższe dywaniki wynikające z ETKI dla mojego VIN. Zobaczymy może porównamy z tymi o numeracji podawanej na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o co chodzi z tymi numerami dywaników tak jak kolega Marek napisał.:facepalm: Mam u siebie numer ori dywaników 8E1 863 691A 90G a w etce on-line 8E1 061 225E 90G lub 8E2 061 225E 90G (chodzi o przód) i co oznaczają oznaczenia w etce Ihd oraz rhd przy tych numerach? Też będę zamawiał pod ten numer co mam w aucie jak kolega ale chciałbym się dowiedzieć o co chodzi z tymi numerami bo ceny są bardzo różne do tych numerów chyba że chodzi tu o komplet z tego numeru co mam w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lhd i rhd oznaczają po której stronie jest kierownica czyli kontynentalny albo anglik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lhd i rhd oznaczają po której stronie jest kierownica czyli kontynentalny albo anglik

Dzięki.:wink:

Z numerami tych dywaników rozumiem że nikt na forum nie wie o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lhd i rhd oznaczają po której stronie jest kierownica czyli kontynentalny albo anglik

Dzięki.:wink:

Z numerami tych dywaników rozumiem że nikt na forum nie wie o co chodzi?

chyba nie, w serwisie gdzie kupowałem też nie byli w stanie powiedzieć jaka różnica. Nawet prosili, że jakbym się dowiedział to żebym dał znać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lhd i rhd oznaczają po której stronie jest kierownica czyli kontynentalny albo anglik

Dzięki.:wink:

Z numerami tych dywaników rozumiem że nikt na forum nie wie o co chodzi?

chyba nie, w serwisie gdzie kupowałem też nie byli w stanie powiedzieć jaka różnica. Nawet prosili, że jakbym się dowiedział to żebym dał znać...

Może ja się czegoś dowiem jak będę zamawiał bo ceny różnią się znacząco ale dziękuje. :smiley:

A więc byłem w ASO i ceny dywaników na przód tylko są różne i numery dlatego że to są tz.dywaniki serwisowe i różnią się również jakością wykonania są np. cieńsze.Ceny zaczynają się od poniżej dwustu zł do ponad czterystu (mowa tylko o przodzie) także wybór cenowy spory można nawet z haftem s-line mieć.Sprzedawca nie potrafił lub nie mógł mi powiedzieć jak z wytrzymałością dywaników serwisowych ale powiedział że zawsze można bez problemu reklamować gdyby się coś działo z nimi. Do mnie takie jak powinny być kosztują 318zł sam przód ale strasznie długo czeka się na zamówienie bo aż...:shock3: trzy tygodnie a to dlatego niby że sprowadza się z niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...