Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
hehehe tez tak chyba zrobie... bede mial dyskoteke w schowkach bo u mnie inglostad zrobilo kontrole spalonych zarowek a grzejnikow wstawiac zamiast zarowek jakos mi nie pasuje :polew:

też cie pokarali :polew: co ty im zrobiłeś że ci tą kontrole żarówek dali??

Opublikowano
  • Autor

Zamiast B5 wziął C5, łot cała historyja :grin:

Opublikowano
Zamiast B5 wziął C5, łot cała historyja :grin:

błąd... :grin:

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

z c5 ty tylko licznik po lifcie jest fajny :naughty:

Opublikowano

b5 bylo... c5 jest i nastepne tez bedzie c5 (tylko 2.7 w Bit do modzenia) :kox::decayed::polew: i zawsze Q i PB... takie zboczenie :polew:

Opublikowano
  • Autor
Zamiast B5 wziął C5, łot cała historyja :grin:

błąd... :grin:

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

z c5 ty tylko licznik po lifcie jest fajny :naughty:

Pogadamy też na ten temat :decayed:

Opublikowano

View image: ex1

View image: ex2

View image: ex3

taka byla ale za mala byla ;P i oska :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

a licznik z polifta nie jest fajny bo jest crypto... juz lepszy minilift plus ori ringi :decayed:

Opublikowano
  • Autor
View image: ex1

View image: ex2

View image: ex3

taka byla ale za mala byla ;P i oska :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

a licznik z polifta nie jest fajny bo jest crypto... juz lepszy minilift plus ori ringi :decayed:

MMMMMMMMMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :polew:

Opublikowano

Co Karol masz dla mnie licznik :slina:

Opublikowano
  • Autor
Co Karol masz dla mnie licznik :slina:

Może już jest wysłany... :naughty: właśnie robię przelew :wink:

Opublikowano
tez właśnie mysle zeby zrobic takei lampy i kierunki tez:) ale zobacze jak bedziesz mial u siebie czy bedzie to z kierunkami fajnie wygladac:kox:

Będzie, Bidzio, masz klienta :decayed:

wiem że mam już jest zapisany na liście :wink:

Opublikowano

bidzio ja mam dla CIebie ale angola i Pb... jak zagada wsad z gnojowoza i Eu to go pogonie ;) ( wsadzic tylko tarczki zostanie )

Opublikowano
  • Autor
tez właśnie mysle zeby zrobic takei lampy i kierunki tez:) ale zobacze jak bedziesz mial u siebie czy bedzie to z kierunkami fajnie wygladac:kox:

Będzie, Bidzio, masz klienta :decayed:

wiem że mam już jest zapisany na liście :wink:

Kombinować lampy na tył?

Opublikowano

nie no tak serio do a6 nic nie mam ale bardziej avant niż sedan mi się podoba.

Opublikowano
  • Autor
nie no tak serio do a6 nic nie mam ale bardziej avant niż sedan mi się podoba.

C5 tylko i wyłącznie Avant :wink:

Opublikowano
bidzio ja mam dla CIebie ale angola i Pb... jak zagada wsad z gnojowoza i Eu to go pogonie ;) ( wsadzic tylko tarczki zostanie )

Widzę że tu Karol coś dla mnie szykuje więc na razie poczekam :wink:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

tez właśnie mysle zeby zrobic takei lampy i kierunki tez:) ale zobacze jak bedziesz mial u siebie czy bedzie to z kierunkami fajnie wygladac:kox:

Będzie, Bidzio, masz klienta :decayed:

wiem że mam już jest zapisany na liście :wink:

Kombinować lampy na tył?

tak na tylne lampy. zamówiłem już kilometr ledów :polew:

Opublikowano
  • Autor

FIS ma chyba dwie wypalone linie i jest z A6, na razie jest do walki z wsadami od A4, resztę uzgodnimy w sobotę :wink:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

zamówiłem już kilometr ledów :polew:

Od dawna Ci o tym mówiłem :polew:

Opublikowano

wierzę że to ogarniesz. u siebie dałeś rade to i u mnie dasz. ty a jak to będzie z immo i wskaźnikiem paliwa??

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

dobra Pany ja spadam:wink: do jutra :hi:

Opublikowano
  • Autor
wierzę że to ogarniesz. u siebie dałeś rade to i u mnie dasz. ty a jak to będzie z immo i wskaźnikiem paliwa??

Dlatego najpierw mówię o wsadach z A4. Jak nie upierdole pamięci, no to leci do Ciebie, tylko manetkę, którą miałem zapasową się sprzedała, więc musiałbyś poszukać, chyba, że przełączanie FISa zrobimy z jakiegoś switcha :wink: u mnie to bajka, ale u Ciebie będą schody jak u Mefja, sensor będzie ryja darł, alladyn (na niego jest sposóB), immo wylutowanie diody/zaślepienie izolacyjną, to samo z airbagiem, ale w airbagu to można żarówkę przelutować. Muszę w ogóle zobaczyć ten licznik najpeirw czy to jest pełny lift, czy minilift, bo nie pamiętam, ale podświetlenie prawidłowe :wink:

Opublikowano

jak by co to mam kody do immo

Opublikowano

jak to polift z a6 to zapomnij Karolku o zabawie z wsadami :facepalm::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.