Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

Jest fota w pierwszym poście, niestety nie jest dogięty i tak odstaje d i p :wink: no nie ma kiedy... :whistling:

---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:14 ----------

dobra ta blaszka w USie, u mnie też wpada :decayed: jak te ledowe lampy rezasz? w przedliftach czy w poliftach ten manewr? przydało by się w poliftach już :decayed:

Dzisiaj jadę po LEDy i w tym tygodniu jeszcze będą on board. Poliftowych US do tej pory nie znalazłem, zatem rezam na przedliftowych US, czyli na tych, które są teraz na aucie :wink:

---------- Post dopisany at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ----------

Jędrek, posłałem to co jest :wink: jak się nie uda, to dzisiaj i tak coś tam pocykam, to się na następny miesiąc podeśle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem teraz znaleźć tego ale na ford klub polska ktoś szlifował klosze od wewnątrz i całkiem fajnie to wyglądało. Zrobiły się gładkie i po wsadzeniu ledów nie było widać tych trójkątów od wewnątrz.

Trójkątów? Ale lampa z B5 nie ma żadnych trójkątów, ma jedynie paski równoległe puszczone i szybke, szybki już nie ma w lampie załączonej na zdjęciach, a w paski idealnie komponują się LEDy w taśmie :wink:

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ----------

Wyleciał katalizator, jest w h*j lepiej :naughty: i na dupsko wpadła tablica w rozmiarach US :whistling:

http://img341.imageshack.us/img341/9420/dscf6789.jpg

Czyli od środka klosz jest gładki w B5?? Myślałem że jest taki chropowaty by lepiej rozpraszać światło. Fajnie by było uzyskać przezroczystość i wsadzić ori ledy. A twoje ledy są ori czy jakieś uniwersalne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od środka nie wiem jaki jest, czy gładki czy nie, to trzeba pytać Michała (bidzio1), on rozebrał moją poliftową lampę i będzie robił mi komplet lamp, które mam na aucie. Będą wsadzone LEDy jak w lampkach podsufitki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja muszę dostać polifty w dobrej kasie w tedy będę eksperymentował z moimi międzyliftami ;)

Dokładnie chodzi mi o polerowanie wnętrza bo zdaje się że tam są takie małe trójkąciki/tarka która ma za zadanie rozpraszać światło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak są wypuklosci w środku ale ją się wpasuje między nie.

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju pomyśl jeszcze jak we wsadzie usunąć oli sensor ... i czy się w ogóle tak da ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju pomyśl jeszcze jak we wsadzie usunąć oli sensor ... i czy się w ogóle tak da ??

A to już rozkminiliśmy chyba, wyłączenie CANa z tego co pamiętam daje radę, zajrzyj i zapytaj w wątku odnośnie FISa, albo wieczorem do mnie przedzwoń :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa LED tył prawie gotowa, na razie wyrezane pozycja/stop, za parę chwil wrzucę wpadnie tu filmik jak to wygląda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

zamieszczam fotki z przymiarki lampy led do auta :decayed:

z prawej strony ledy :naughty:

DSC07779.jpg

DSC07786.jpg

DSC07790.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyraźna różnica w czasie : Thumbup1:

dobrze to wyszło :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię to w h*j! :dancing: Michał, jutro jestem u Ciebie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sprawy. ale ty zanim wyjedziesz to musimy zrobić flaszke żeby to wszystko się nie rozpadło :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja u Ciebie :decayed:

luz, tylko wcześniej telefon :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sprawy. ale ty zanim wyjedziesz to musimy zrobić flaszke żeby to wszystko się nie rozpadło :kox:

Spoko :kox: postaram się o kierownika :decayed:

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

O, Michał, podlecisz po mnie w razie czego? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no:good:

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

dobra do którego ty Michała piszesz bo tu się chyba zamieszanie zrobiło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michu to też Michał :decayed: mieszka niedaleko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...