Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

wszystkie zdjęcia mam też zachowane w oryginale także z obróbką nie ma problemu... Kaju jak masz jakieś specjalne życzenia co do efektów to mów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem, może zrób tak, żeby mnie battalionowcy docenili :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie pomogę... :whistling: Kiedyś coś mi się o uszy obiło że 2kg michałków trzeba podsyłać :whistling::polew:

---------- Post dopisany at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

Teraz tak sobie myślę czemu Czesław się nie załapał na żadne foto :eusathink::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać go zza szyby :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może bez tych kropek? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej napewno bez kropek:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie fajna fura..tylko czegoś jakby brakowało ..takiego "wow" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo ja fotek nie umiem zrobić, by oddały efekt auta, dlatego nie miałeś takiego "wow" :decayed::wink:

---------- Post dopisany at 07:51 ---------- Poprzedni post napisany at 07:50 ----------

No chyba, że Was podrajcuje filmik, na którym słychać jak opony przy piz*owaniu i na zakrętach idą po nadkolach, to Wam nagram :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo ja fotek nie umiem zrobić, by oddały efekt auta, dlatego nie miałeś takiego "wow" :decayed::wink:

---------- Post dopisany at 07:51 ---------- Poprzedni post napisany at 07:50 ----------

No chyba, że Was podrajcuje filmik, na którym słychać jak opony przy piz*owaniu i na zakrętach idą po nadkolach, to Wam nagram :decayed::polew:

dzięki, mam to na codzień u siebie :grin: :grin: :grin:

---------- Post dopisany at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ----------

nie myślałeś o blaszce z tyłu w wymiarach US? bo te nasze polskie kwadraty..... :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem i mam w planach zamówić, ale to nie teraz jeszcze, bo mam bieganine trochę.

---------- Post dopisany 14-07-2012 at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2012 at 10:07 ----------

Tak mi się przypomniała ta fotka teraz... Była już tutaj, ale odwrócona, już naprawiłem :decayed:

img0072km.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...