Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

co wam się ta podoba w tych alu dekorach ?

kiedy jedziesz do kuby? może się uda spotkać

mam nadzieje że nie w przyszłym tygodniu bo rozbieram auto i raczej cały tydzień będzie nie mobilne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie za tydzień w sobote :wink: Zobaczę jak będzie na alu, zawsze można podesłać i zrobić moro w hydrografice :decayed:

---------- Post dopisany 28-01-2013 at 09:02 ---------- Poprzedni post napisany 17-01-2013 at 23:04 ----------

No i jutro, bądź pojutrze wpadnie nowy mod :decayed:

---------- Post dopisany at 09:04 ---------- Poprzedni post napisany at 09:02 ----------

co wam się ta podoba w tych alu dekorach ?

kiedy jedziesz do kuby? może się uda spotkać

mam nadzieje że nie w przyszłym tygodniu bo rozbieram auto i raczej cały tydzień będzie nie mobilne :wink:

W tym tygodniu dopiero jadę, więc jak ogarnąłeś auto, to można się gdzieś ustawić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacha na d*pie w rozmiarze US on board :wink: fotki jak to wygląda na dniach, ale jest o niebo lepiej :wink: doszły też alu dekory w międzyczasie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacha na d*pie w rozmiarze US on board :wink: fotki jak to wygląda na dniach, ale jest o niebo lepiej :wink: doszły też alu dekory w międzyczasie :wink:

alu zwykle czy szczotkowane? Ledy jak tam sie maja, robisz ori na ledy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacha na d*pie w rozmiarze US on board :wink: fotki jak to wygląda na dniach, ale jest o niebo lepiej :wink: doszły też alu dekory w międzyczasie :wink:

alu zwykle czy szczotkowane? Ledy jak tam sie maja, robisz ori na ledy?

Jak mu zrobie to będzie miał. :grin:

a tak swoją drogą to Karol jak jeszcze siedzisz w domu to możesz podlecieć to zrobimy te lampki na tablice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacha na d*pie w rozmiarze US on board :wink: fotki jak to wygląda na dniach, ale jest o niebo lepiej :wink: doszły też alu dekory w międzyczasie :wink:

alu zwykle czy szczotkowane? Ledy jak tam sie maja, robisz ori na ledy?

Jak mu zrobie to będzie miał. :grin:

a tak swoją drogą to Karol jak jeszcze siedzisz w domu to możesz podlecieć to zrobimy te lampki na tablice.

bedzie to swiecilo bo gdzies kiedys slyszalem ze ten klosz nie jest przystosowany pod swiatlo led i ze bedzie slabo swiecic, prawda to bo interesujacy mod bylby ledy w ori kloszu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już rozpiździłeś tą moją lampe?! :shock3: ten wzór mi się nie podoba, tak jak Ci mówiłem, zalatuje mi tu chęcią zrobienia na siłę B7 z B5... Zrobimy to po mojemu, tak jak Ci mówiłem, jestem do piątku przyszłego w kraju, także jak coś to myśl i działamy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sieten patent z ledami:decayed: a pozniej full schwarz klosz i gites:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko, patent jest generalnie bardzo dobry według mnie, ale wizualnie mi nie podchodzi. Puść mi smsa w wolnej chwili, bo rozpiździłem telefon i nie mam żadnego kontaktu :facepalm: pomału kolekcjonuje numery...

---------- Post dopisany at 17:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

Fotki zrobiłem, ale nie mogę kabla od aparatu znaleźć :facepalm: ale za to małą zapowiedź kolejnego moda, jest to model wstępny, docelowo LEDy będą gęściej, co o tym myślicie? Może będzie szansa na małą masówkę, jeśli projekt się spodoba :decayed:

ENJOY!

ledty.jpg

Z góry uprzedzam, że chodziło o zachowanie dyskrecji lamp, żeby nie wygladało to na podrabianie B5 na B7. Chodzi o reakcję LEDów, co daje moim zdaniem najlepszy efekt. Foto by bidzio1 dla którego ślę wielkie pokłony :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO ogarnecia jest i sedan i avant i mysle ze kierun tez... tylko lamp nie mam by to stworzyc wg swojej wizji

ale ten efekt wg mnie fajnie wyglada :

diody.jpg

diody1.jpg

diody2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO ogarnecia jest i sedan i avant i mysle ze kierun tez... tylko lamp nie mam by to stworzyc wg swojej wizji

ale ten efekt wg mnie fajnie wyglada :

http://s11.postimage.org/gnwvqdaov/diody.jpg

http://s9.postimage.org/m9no4zc7f/diody1.jpg

http://s4.postimage.org/5rd0cd7mh/diody2.jpg

Fajnie będzie wyglądać, jak będzie cała powierzchnia oświetlona na pozycji ciemniej, a na stopie pełna moc LEDów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba nie pal tyle ;P bo Ci sie kolory mienia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...