Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

Można i zrobić sygnalizację świetlną

Akurat czerwony do góry pomarańczowy kierunek i we wsteczny zielony ;-) i będzie spoko :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga fota by bidzio :decayed:

ledty2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze strobo w grill i lecimy :decayed:

nie no spoko, ale jak dla mnie taki przerost formy nad treścią, musiałbym zobaczyć to na d*pie żeby wiedziec czy mi sie podoba, bo tak narazie troszkę wioską zapier**la :wink: ale jak zrobicie to tak sensownie że nie mruga świeci oślepia szkoda że pozytywki jeszcze nie ma i nie wygrywa pioseneczki to będzie spoko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego od początku nie chciałem, żeby sztachetami zalatywało i chciałem tylko na ori lampach, a nie wrzucać jakieś sztachetlexusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego od początku nie chciałem, żeby sztachetami zalatywało i chciałem tylko na ori lampach, a nie wrzucać jakieś sztachetlexusy.

na pewno lepiej to wygląda niż te niby dedykowane ledy do a4... :whistling:

ja tez bładziłem, miałem kiedyś sonary z ringami w astrze... :facepalm: więc jak to będzie miło wyglądało, stop i pozycja w diodzie, będzie spoko, ale jak dorzucimy kierunek, poganiany wstecznym i przeciwmgielnym, może zrobić się pi*da w krzakach... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego od początku nie chciałem, żeby sztachetami zalatywało i chciałem tylko na ori lampach, a nie wrzucać jakieś sztachetlexusy.

na pewno lepiej to wygląda niż te niby dedykowane ledy do a4... :whistling:

ja tez bładziłem, miałem kiedyś sonary z ringami w astrze... :facepalm: więc jak to będzie miło wyglądało, stop i pozycja w diodzie, będzie spoko, ale jak dorzucimy kierunek, poganiany wstecznym i przeciwmgielnym, może zrobić się pi*da w krzakach... :whistling:

Na wsteczny może iść jedynie cree, bo to, co jest w pozycjach nie da rady - wtedy będzie sztacheta jak h*j. Kierunek i przeciwmgielny też da radę na LEDach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego od początku nie chciałem, żeby sztachetami zalatywało i chciałem tylko na ori lampach, a nie wrzucać jakieś sztachetlexusy.

na pewno lepiej to wygląda niż te niby dedykowane ledy do a4... :whistling:

ja tez bładziłem, miałem kiedyś sonary z ringami w astrze... :facepalm: więc jak to będzie miło wyglądało, stop i pozycja w diodzie, będzie spoko, ale jak dorzucimy kierunek, poganiany wstecznym i przeciwmgielnym, może zrobić się pi*da w krzakach... :whistling:

Na wsteczny może iść jedynie cree, bo to, co jest w pozycjach nie da rady - wtedy będzie sztacheta jak h*j. Kierunek i przeciwmgielny też da radę na LEDach.

jak dla mnie to już trochę za dużo :wink:

no ale poczekajmy na efekt końcowy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda zayebiście :kox:

kończ i wrzucaj do auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego od początku nie chciałem, żeby sztachetami zalatywało i chciałem tylko na ori lampach, a nie wrzucać jakieś sztachetlexusy.

:polew::polew::polew:

szałas wygląda zawodowo,

co do lamp.. poczekam na efekt koncowy:wink:

pzdr.

assist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pozycja i stop wystarczy. Ewentualnie jeszcze kierunek. Bo resztę mało się używa... Ale jak to mówią klient nasz pan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak swoje bede lepil to tylko pozycja stop i kierun reszta ori :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju a nie myslales zeby pozycji/stop-a zrobic na wzór poliftowego A3 3 drzwiowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, chcę zachować dyskrecję lamp :wink:

---------- Post dopisany at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ----------

Bidzio mi przesłał właśnie jak to wygląda z około 10m... Na razie zostaje pozycja i stop, reszta może kiedyś :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem teraz znaleźć tego ale na ford klub polska ktoś szlifował klosze od wewnątrz i całkiem fajnie to wyglądało. Zrobiły się gładkie i po wsadzeniu ledów nie było widać tych trójkątów od wewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem teraz znaleźć tego ale na ford klub polska ktoś szlifował klosze od wewnątrz i całkiem fajnie to wyglądało. Zrobiły się gładkie i po wsadzeniu ledów nie było widać tych trójkątów od wewnątrz.

Trójkątów? Ale lampa z B5 nie ma żadnych trójkątów, ma jedynie paski równoległe puszczone i szybke, szybki już nie ma w lampie załączonej na zdjęciach, a w paski idealnie komponują się LEDy w taśmie :wink:

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ----------

Wyleciał katalizator, jest w h*j lepiej :naughty: i na dupsko wpadła tablica w rozmiarach US :whistling:

dscf6789.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kalendarza wyślij :wink:

Dzisiaj postaram się jeszcze coś pocykać i Ci podeślę :wink: ta się w sumie nadaje, bo trochę śniegu jeszcze złapałem, szkoda tylko, że auto brudne... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kalendarza wyślij :wink:

Dzisiaj postaram się jeszcze coś pocykać i Ci podeślę :wink: ta się w sumie nadaje, bo trochę śniegu jeszcze złapałem, szkoda tylko, że auto brudne... :whistling:

Kaju Ciiiii... przecież wszyscy myślą że to czarny mat :decayed: fajnie to dupsko wygląda :wink: cyknij jaką fote na znaczek dope, bo chciałbym zobaczyć jak on leży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...